Katie Holmes bez wysiłku skradła show, zakładając zaskakującą przezroczystą sukienkę

Hearst Magazines i Yahoo mogą uzyskiwać prowizję lub przychody z niektórych pozycji za pośrednictwem poniższych łączy.

gdzie Katie Holmes debiut w Jezioro marzeń W 1998 roku świat był zdumiony jej pracą na ekranie. Ale przez 25 lat w Hollywood wyrobiła sobie także inne imię: projektantka mody z czerwonego dywanu.

the osiem oceanów Aktorka udowodniła to, biorąc udział w wydarzeniu podczas Tygodnia Mody w Nowym Jorku w lutym 2018 r. Podczas gdy podczas tygodniowej specjalnej okazji można było zobaczyć najnowsze projekty, ludzie nie mogli się powstrzymać, gdy Katy pojawiła się w prześwitującej kwiecistej sukience. Półprzezroczysty materiał leżał na czymś, co wyglądało jak ciemny podkoszulek. Inne elementy stroju to dekolt, kokarda z paskami i wielowarstwowa spódnica sięgająca tuż nad kostkami.

Choć sama stylizacja jest bardziej kobieca, Katie zadbała o dodanie do niej bardziej nowoczesnych akcentów za pomocą pary spiczastych skórzanych butów. Ułożyła również swoje krótkie włosy w gładki przedziałek z boku. Jeśli chodzi o jej makijaż, to wszystko Batman Początek Ałun to odważna kredka do oczu i fiołkoworóżowy kolor ust, które łączą to wszystko.

Briana Bedera — Getty Images

katie holmes kwiecista prześwitująca sukienka nyfw instagram

Astrid Stowers — Getty Images

Krótko po wydarzeniu modowym, sami razem gwiazda Udostępnij tag obrazu na jej Instagramie. Fani nie tylko zauważyli jej wygląd NYFW, ale także upewnili się, że skomentowali, jak bardzo ją kochają.

Jedna osoba napisała: „Tak pięknie…jeden obraz perfekcji. ❤😊💕”. Inny obserwujący odpowiedział: „Uwielbiam tło. To dobry akcent w twoim stroju”. Inny użytkownik skomentował: „Uwielbiam tę sukienkę ❤️❤️❤️”.

Być może strój z przeszłości był zapowiedzią jej niezapomnianych wyborów. Później w tym samym roku, we wrześniu 2018, połączyła elegancję i seksowność Czerwona sukienka koktajlowa. Ostatnio Katie rozmawiała z ludźmi, gdy była ubrana Kryształowa sukienka w kolorze nude ostatni listopad.

READ  Aktorka Wings Farah Forky umiera w wieku 54 lat: Gwiazda umiera po długiej walce z rakiem

Biorąc pod uwagę, że zadebiutuje w sztuce off-broadwayowskiej wędrowcy Za kilka krótkich tygodni prawdopodobnie nie potrwa długo, zanim ponownie zaszokuje Hollywood kolejnym potężnym spojrzeniem.

Może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.