Kawakami: Niebezpieczeństwo Jordan Ball, przyszłość Draymond Green i wszystkie pilne decyzje wojowników

Jordan Paul Trzyma w rękach dużą część przyszłości wojowników, chociaż o to nie prosił. Kiedy został przeniesiony Draymond zielony Obraził coś, co Paul zrobił lub powiedział, zaatakował Paula podczas środowego treningu i uderzył go.

Paul nie zgłosił się na to. Według wszystkich rachunków, czwarty rok wojownicy Strażnik był zaangażowany w regularne ćwiczenia bootcampowe, bawiąc się z Draymondem, a Draymond odpychał się, gdy został naładowany, a następnie spłaszczony ciosem. To wszystko tam jest wideoktóry został przejęty przez TMZ i wydany w piątek rano.

Ale Paweł nie wycofał się z tego incydentu. Znając go, prawdopodobnie nie powstrzymał się również przed tym nieuniknionym momentem podczas długich dni Dynasty Warriors. Paul jest wiarygodny, ponieważ odegrał tak ważną rolę w mistrzostwach w zeszłym sezonie. Otrzymywał też wiele ustnych wypowiedzi od weteranów i prosperował. Od czasu do czasu odpowiadał, ale konstruktywnie wykorzystywał swój retoryczny kręgosłup. Za każdym razem, gdy wchodzi do pokoju medialnego, żartuje, że będzie mówił tylko przez 90 sekund i udaje, że nienawidzi tego na podium; Ale zawsze zostaje dłużej, zastanawia się nad odpowiedziami, a czasami po prostu wydaje się, że to lubi.

READ  Jimmy Johnson wraca do NASCAR jako właściciel części i kierowca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *