Kelly Clarkson o tym, dlaczego przeniosła swój talk show do Nowego Jorku – Deadline

Kelly Clarkson opowiada, dlaczego po czterech sezonach w Los Angeles przeniosła swój dzienny talk show o tej samej nazwie do Nowego Jorku.

the Amerykański idol Zwycięzca autorstwa Nancy O’Dell TalkShop na żywo Piosenkarka powiedziała, że ​​poinformowała pracowników o swojej decyzji w styczniu.

„Rozmawiałem z nimi, ponieważ powiedziałem:” Chłopaki, chcę, żebyście wiedzieli, co się dzieje. Albo nie będę mógł kontynuować programu „, wspomina, albo muszę jechać na wschodnie wybrzeże. ” „Covid” [that] Bycie odizolowanym i z dala od rodziny… to nie jest dobre dla nikogo. A moja rodzina pochodzi ze wschodniego wybrzeża, z siedzibą w Północnej Karolinie. Więc to była jedna z tych rzeczy, w których po prostu musiałem… I działo się też wiele osobistych rzeczy ”.

Clarkson wyjaśniła dalej, że czuła, że ​​​​jej dzieci i rodzina również „naprawdę potrzebowały nowego startu”, którego nie mogła zrobić z powodu „uderzeń za problemami”.

the Od czasu U Piosenkarz powiedział, że ten ruch „był w 100 procentach moim pomysłem i naprawdę fajnie było mieć wsparcie NBC, ponieważ powiedziałem:„ Uwielbiam robić ten program ”. Ja naprawdę. Nawet nie wiedziałem, że to zrobię, ale muszę coś zmienić dla siebie i mojej rodziny. Czy można to zrobić? Wiem, że nie możemy tego zrobić z mojej farmy, więc jest szansa, że ​​zrobimy to w Nowym Jorku [because] Przynajmniej bliżej mojej rodziny. To był naprawdę główny powód”.

Clarkson zasugerowała również, że innym powodem, dla którego przeniosła się do Big Apple, było to, że kocha teatr i Broadway i chciałaby mieć szansę „zrobić wszystko, co jest z tym związane”.

READ  „Nie radzę sobie dobrze, gdy nie mam pracy” - Deadline

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *