Kendall Jenner reaguje na odejście Jadena Smitha z programu Kanye Westa

Kendall Jenner wydaje się wspierać decyzję Jadena Smitha o wcześniejszym opuszczeniu pokazu w Kanye West Paris Fashion Week.

Model „Kocham” tweety Smith napisał o zrażonym mężu Kim Kardashian, który pojawił się w poniedziałek w The Yeezy Show koszulki „jajko się liczy”.

„Musiałem zanurzyć lol”, przeczytał jeden z tweetów 24-letniej aktorki, w którym Jenner subtelnie wyraziła swoją aprobatę.

Przeczytaj drugi tweet, a następnie „Czarne życie ma znaczenie”.

Podczas gdy 26-letnia gwiazda „Kardashian” nie odniosła się bezpośrednio do kontrowersji wokół jej byłego szwagra – ani związanego z nim ataku w mediach społecznościowych na redaktorkę Vogue Gabriellę Karefę-Johnson – wielu przyjaciół Jennera wyraziło swoje niezadowolenie.

Gigi Hadid była pierwsza, Opisując rapera jako „łobuza” I „żart” z jego wypowiedzi o dziennikarzu.

„Chciałbyś mieć procent jej inteligencji” – napisała we wtorek 27-latka na Instagramie. – Jakby „zaszczyt” zaproszenia cię na swój program miał przeszkodzić komuś w wyrażeniu swojej opinii… lol.

Hailey Bieber broniła również Karvy Johnson, z West nazwał później swoją „siostrę”.

„Mój szacunek dla ciebie pogłębia się, mój przyjacielu!” 25-letnia była baletnica napisała swoją historię jeszcze tego samego dnia. „Wiedzieć, że cię uwielbiam i pracować z tobą, to zaszczyt. Najdelikatniejszy. Najbardziej utalentowany. Najprzyjemniejszy. Najbardziej elegancki”.

Jaden Smith
Smith napisał na Twitterze: „Musiałem zanurzyć lol”.
GC . zdjęcia

„Polubienia” Jenner na Twitterze to nie pierwszy raz, kiedy została zabrana do mediów społecznościowych, aby subtelnie wyrazić Zachód.

Kiedy zdobywca nagrody Grammy Wycofany z Coachelli W kwietniu gwiazda reality show odpowiedziała na wiadomość, że Zastąpił go Weeknd Z emotikonami do modlitwy na Instagramie.

Kendall Jenner
Jenner lubił wiele tweetów Smitha, z jednym czytaniem „Czarne życie ma znaczenie”.
GC . zdjęcia

West poślubił 41-letniego Kardashiana, w maju 2014 r. Była para powitała razem czwórkę dzieci — North, 9 lat, Saint 6 lat, Chicago 4 lata i Psalm 3 lata — przed twórcą Skims Złóż wniosek o rozwód W lutym 2021 r.

Kiedy potentat makijażu poszedł do Historia Pete’a DavidsonaWest bardzo głośno mówił o swojej nienawiści do absolwenta „Saturday Night Live” podczas ich obu Ich związek od dziewięciu miesięcy Po tym, jak go zwolnili, zrezygnował.

Kim była „niesamowicie zła i zdenerwowana” W dziwnych mediach społecznościowych autorki piosenek źródło powiedziało Page Six po jej zerwaniu z Davidsonem w sierpniu.

Wtajemniczony kontynuował: „To tylko przypomnienie jej, że nigdy się nie zmieni i dlaczego nie będzie szans na pojednanie”.

READ  Star Trek Piccard: Livar Burton dołącza do trzeciego sezonu jako Jordi La Forge

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.