Kendrick Lamar wydaje nową piosenkę „The Heart Part 5” – posłuchaj

Kendrick Lamar W końcu wrócił ze swoją nową piosenką.serce część 5. „

K. Dot opuścił tor w niedzielę wieczorem (8 maja) o 8:00 EST. To jego pierwszy solowy subskrybent od 2018 roku, kiedy wydał towarzyszącą mu ścieżkę dźwiękową do filmu Czarna pantera.

nie tylko to Kendrick LamarJego pierwszy utwór od jakiegoś czasu, nowy utwór pojawia się na kilka dni przed jego długo oczekiwanym nowym albumem Pan Morale i Big Steppersukaże się w następny piątek, 13 maja.

Przed dzisiejszymi nowymi dźwiękami i funkcjami Kendricka z Keem w 2021 r., był na rozległej muzycznej przerwie, z Ostatni solowy album Przekleństwo.który nadejdzie w 2017 roku. Jest prawdopodobne, że nowy rekord pojawi się w Ostatni album Top Dawg Entertainment autorstwa Kendricka Lamarco zostało ogłoszone latem ubiegłego roku. Około sześć miesięcy temu Kendrick ujawnił, że rozwinie skrzydła i opuści gniazdo TDE.

W dopracowanej wiadomości udostępnionej w mediach społecznościowych, Poprzedni 2011 XXL student Napisał: „Podczas produkcji mojego ostatniego albumu TDE, czuję się szczęśliwy, że po 17 latach byłem częścią tego kulturowego śladu. Walka. Sukces. I co najważniejsze, Bractwo. Mam nadzieję, że High będzie nadal używać Top Dawg jako statek dla wygadanych twórców. I nadal podążam za wezwaniem mojego życia”.

Dyrektor generalny TDE, Anthony „Top Dawg” Tiffith, poinformował o zakończeniu zwycięskiego okrążenia Kendricka po prawie dwóch dekadach spędzonych w wytwórni.

Sprawdź poniżej nową piosenkę Kendricka Lamara „The Heart Part 5”.

Oto ukryte wiadomości na okładkach albumów hip-hopowych

Kendrick Lamar, Eminem, Rico Naste i inni.

READ  Kim Kardashian mówi, że próbowała jechać autostradą podczas ataków Kanye

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.