Kirby Smart nie chce „zarządzać” bramką transferową po odejściu Amarius Mims

Athena — Kirby Smart nie jest osobą, która zużywa energię na rzeczy, których nie może kontrolować, więc jego stanowisko w sprawie mnożenia się graczy wchodzących do bramki transferowej nie jest zaskakujące.

„Nie wiem, czy jest w tym dużo kierownictwa”, powiedział Smart, który obserwował wejście drugiego i byłego 5-gwiazdkowego rekruta Amariusa Mimsa w niedzielę.

POWIĄZANE: Najnowsze przypomnienie Amariusa Mimsa o nowym świecie futbolu uniwersyteckiego

„Koncentruję się tylko na ludziach, którzy chcą być częścią naszego standardu i być częścią naszej organizacji oraz kultury, którą zbudowaliśmy, a to powinno się sprzedawać”.

Smart zaprojektował program, który wygrał krajowe mistrzostwa CFP w 2021 r. i jest bliski stworzenia klasy draftu NFL do szkolnej punktacji, która może również związać lub pobić krajowy rekord dla większości graczy z jednego zespołu wybranego w drafcie (14).

Nawet przy tym wyczerpaniu Georgia wciąż ma wystarczająco dużo talentów, by zobaczyć garstkę pierwszoroczniaków i przyszłych współpracowników wchodzących do bramy.

Smart powiedział, że będzie nadal skupiał się na powracających graczach.

„Martwię się o tych, którzy chcą tu być, a nie o tych, którzy tego nie robią” – powiedział Smart. „Naprawdę nie sądzę, że robisz wiele, aby zarządzać bramą, ponieważ to są decyzje, które muszą podjąć.

„Mam duże przekonanie o standardach, które praktykujemy, bawimy się, pracujemy i facetów, którzy chcą być tego częścią, będziemy mieć tutaj”.

Gracze z Gruzji w bramie 2022, nowa szkoła

OT Amarius Mimowie, jest oczekiwany do Florydy

WR Jermaine Burton, Alabama

QB JT Daniels, Wirginia Zachodnia

READ  Jastrzębie cofają się do obrony Avery Williams do ucieczki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.