Konkurencyjny pojedynek Pokemon Scarlet i Violet ujawnia Cyclizar wraz z nowymi ruchami i przedmiotami

Wydano nowy zwiastun rozgrywki dla Pokemon Scarlet i Violet, ujawniający nowe ruchy, nowe przedmioty i Cyclizar, pokemony typu Dragon i Normal, które mogą być wcześniejszą ewolucją tych nowych legendarnych gier Pokemon Miraidon i Koraidon.

Zwiastun został ujawniony podczas Mistrzostw Świata Pokemonów 2022 i daje nam kolejne spojrzenie na bitwy w Pokemon Scarlet i Violet. Cyclizar był jednym z głównych punktów zainteresowania nowych typów, a jak widać poniżej, nowy Pokemon nie tylko przypomina wyglądem wspomniane wcześniej Legendary, ale może być również używany jako wierzchowiec w grze, taki jak Miraidon i Koraidon . Ich związek nie został potwierdzony w taki czy inny sposób, ale istnieją wskazówki, które prowadzą do takiej możliwości.

Cyclezar, Corydon i Meridon

na mnie pokemon.com, Cyclizar najwyraźniej „mieszkał w wielu domach w regionie Paldea od czasów starożytnych. Ma łagodny temperament, a ludzie, którzy jeżdżą na Cyclizar, są bardzo powszechnym widokiem. Wygląda na to, że Cyclizar nie ma nic przeciwko jeździe, ponieważ jeździec ciepło pomaga odeprzeć zimno.”

Może również biegać z prędkością ponad 70 mil na godzinę, niosąc człowieka, i ma nowy ruch zwany Shed Tail, który tworzy alternatywę dla [Cyclizar] używając swojego HP przed zamianą miejsca z oczekiwanym Pokémonem.”

Przedstawiliśmy również niektóre przedmioty w zwiastunie i na Pokemon.com, które są następujące;

  • Mirror Herb: To zioło pozwoli swojemu posiadaczowi na odbicie i zwiększenie statystyk przeciwnika – ale tylko raz.
  • Dyskretny płaszcz: Ten zakryty płaszcz ukrywa i chroni nosiciela przed dodatkowymi skutkami ruchów.
  • Załadowane kości: Jeśli Pokémon niosący ten przedmiot używa ruchu z wieloma trafieniami, prawdopodobnie trafi ten ruch więcej razy.

Wreszcie, w regionie Paldea pokazano terastalizujące i ekscytujące zjawiska, które sprawiają, że Pokemon „błyszczy i świeci jak klejnoty”. Poza tym, że wygląda bardzo błyszcząco, terastalizacja w bitwie zmienia twój typ Pokémona na typ Tera.

READ  Kojima publicznie odpowiada na twierdzenia Normana Reedusa, że ​​Death Stranding 2 jest w fazie rozwoju

Istnieje również TM, który może nauczyć Pokemona ruchu normalnego typu Tera Blast, który stanie się ruchem tego samego typu co Tera Type w Pokemonach.

Pokemon Scarlet i Violet zostaną wydane na Nintendo Switch 18 listopada 2022 r. Aby uzyskać więcej informacji, dowiedz się, jak te nowe gry będą miały trzy kampanie fabularne, z którymi możesz się zmierzyć w dowolnej kolejności, ujawniono na naszej stronie wiki, na której zebrano wszystkie nowe Pokemony. Jak do tej pory Joshua z IGN po raz pierwszy wziął udział w Mistrzostwach Świata Pokemon TCG.

Rzuciliśmy też okiem na Koraidona i Miraidona w grze karcianej Pokemon Trading Card Game i są to wyraźnie dwie karty z nadchodzących talii Scarlet i Violet.

Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić potencjalną historię? Wyślij e-mail na adres [email protected].

Adam Pankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze Umieść tweeta i dalej Skurcz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.