Kontrakty terminowe Dow Jones rosną na abonentach Netflix; Dlaczego Elon Musk może być zbyt uparty na zarobkach na Tesli

Kontrakty terminowe Dow wzrosły z dnia na dzień, wraz z kontraktami terminowymi na S&P 500 i kontraktami terminowymi Nasdaq Netflix (NFLX) Zwiększenie koncentracji na subskrybentach i krosna zarobków Tesli.
XPróba rajdu na giełdzie przyczyniła się do wzrostów we wtorek, ale zamknęła się przed szczytami w niestabilnej sesji. Raporty jabłko (AAPL) Produkcja iPhone’a nie pomogła. Akcje Apple’a na krótko spadły, ale zdołały zamknąć się nieco wyżej.

Podczas gdy rynkowy wzrost trwa nadal, nic nie zostało jeszcze potwierdzone. Inwestorzy powinni zwracać szczególną uwagę i zachować czujność.

Wzrost liczby subskrybentów Netflix W trzecim kwartale był znacznie silniejszy niż oczekiwano, przy czym gigant nadawczy również optymistycznie ocenia swoich klientów w czwartym kwartale. Zyski również się zwyżkowały. Akcje Netflixa wzrosły, co wskazuje na wybicie. Disney (dis) A Rocco (ROKU) również wzrosła z dnia na dzień.

intuicyjne chirurgiczne (ISRG) Lepsze wyniki dotyczące zysków na akcję i prognoz przychodów za trzeci kwartał. Akcje ISRG podskoczyły z dnia na dzień. Intuicyjne akcje zbliżają się do minimów. Jednak wyniki dla producentów zrobotyzowanych systemów chirurgicznych mogą być dobrym znakiem dla innych firm produkujących sprzęt medyczny.

Zjednoczone linie lotnicze (UAL) Dostarczony Dobre wyniki za trzeci kwartał i prognoza za czwarty kwartałpo spojrzeniu w górę z linie lotnicze Delta (DA) zeszły tydzień. Akcje UAL podskoczyły w trakcie rozszerzonej transakcji, a delta dodała do zysków sesji regularnej.

Gigantyczny sprzęt chipowy ASML (ASML) zgłasza się wcześnie w środę rano, a następnie Badania L (LRCX) w środę wieczorem. Dostarczą one do Chin informacji na temat sektora chipów, w tym potencjalnych komentarzy na temat kontroli USA dotyczących technologii chipów. Akcje ASML i LRCX są tuż powyżej swoich najniższych poziomów od 2020 roku.

Tesla (TSLA) z beczki w środę wieczorem. Gigant samochodów elektrycznych powinien odnotować solidny wzrost zysków, ale inwestorzy chcą mieć pewność co do przyszłości.

Tymczasem pojawiły się nowe dowody na istnienie Elona Muska Świergot (TWTR) Przejęcie może być nieuchronne. Akcje TWTR nie są dalekie od ceny kupna 54,20 USD za akcję.

Kontrakty terminowe Dow Jones dzisiaj

Kontrakty terminowe na indeks Dow Jones wzrosły o 0,7% w stosunku do wartości godziwej, ponieważ akcje DIS zapewniły niewielki wzrost. Kontrakty terminowe na S&P 500 wzrosły o 1%. Kontrakty terminowe Nasdaq 100 wzrosły o 1,5%. Akcje NFLX, Intuitive Surgical i United Airlines są składnikami S&P 500 i Nasdaq 100.

Kontrakty terminowe na ropę naftową wzrosły o ponad 1%.

Według doniesień pod koniec wtorku Stany Zjednoczone mogą zwiększyć sprzedaż Strategic Petroleum Reserve w okresie zimowym. Rząd zobowiąże się do odkupienia rezerw ropy naftowej na poziomie od 67 do 72 USD za baryłkę lub poniżej.

Pamiętaj, aby pracować przez noc w Kontrakty terminowe Dow Jones i gdzie indziej, co niekoniecznie przekłada się na rzeczywisty nakład w kolejnej sesji regularnej Giełda Papierów Wartościowych sesja.

READ  Dow Jones spada, gdy McCarthy naciska na Bidena w sprawie przekroczenia pułapu zadłużenia; Warren Buffett kupuje te akcje | Codzienny inwestor biznesowy

Dołącz do ekspertów IBD, którzy analizują możliwe do działania akcje giełdowe na IBD Live


wzrost na giełdzie

Próba rajdu na giełdzie rozpoczęła się mocno, ale niemal natychmiast spadła z najwyższych poziomów. Nastąpiła niestabilna sesja, chociaż główne indeksy zamknęły się solidnymi lub silnymi wzrostami.

Dow Jones Industrial Average wzrósł we wtorek o 1,1% handel na giełdzie. Indeks S&P 500 wzrósł o 1,15%. Nasdaq Composite zyskał 0,9%. Small cap Russell 2000 wzrósł o 1,2%.

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych spadła o jeden punkt bazowy do 4%, po spadku do 3,97% krótko po otwarciu rynku, a następnie wzrosła do 4,07%, tuż poniżej 14-letniego maksimum.

Ceny ropy naftowej w USA spadły o 3,1% do 82,82 USD za baryłkę w związku z doniesieniami, że administracja Bidena wypuści więcej ropy ze Strategic Petroleum Reserve. Kontrakty terminowe na gaz ziemny spadły o 4,2% po spadku o 7% w poniedziałek.

ETF-y

pomiędzy Najlepsze ETF-yInnowator IBD 50 ETF (pięćdziesiąt) do 1,15%, podczas gdy fundusz ETF Innovator IBD Breakout Opportunities (pasować) wzrosła o 1,3%. iShares Rozszerzony Fundusz Technologii i Oprogramowania (ETF)IGV) wyniósł 1,7%. VanEck Vectors Semiconductor Corporation (SMH) zamknął się tuż powyżej progu rentowności. Akcje ASML i LRCX są ważnymi zasobami SMH.

SPDR S&P Metals & Mining ETF (XME) wzrosła o 1,3%, a US Global X Fund for Infrastructure Development (kolebka) dodano 2%. Fundusz ETF Global Jets w USA (Samoloty) wzrósł o 2,5%, z głównymi składnikami akcji United Airlines i DLL.

SPDR S&P Homebuilders ETF (XHB) dodano 2,3%. Fundusz Energetyczny SPDR (SPDR ETF)XLE(wzrost o 0,9% i fundusz Financial Select SPDR ETF)XLF) o 1,6%. Fundusz Wyboru Sektora Opieki Zdrowotnej SPDR (XLV) wzrosła o 0,6%.

Akcje odzwierciedlają bardziej spekulacyjne historie, ARK Innovation ETF (do zobaczenia) wzrósł o 1,6%, a ETF ARK Genomics (ARKG) zyskał 1,3%. Akcje Tesli to najwyższy udział w funduszach ETF Ark Invest.


5 najlepszych chińskich akcji do obejrzenia teraz


Obawy dotyczące Apple iPhone

Apple zdecydowało się na ograniczenie produkcji iPhone’a 14 Plus zaledwie dwa tygodnie po tym, jak telefon z dużym ekranem trafił do sprzedaży. Jest to zgodne z informacją, powołującą się na źródła. Pojawia się po wcześniejszych doniesieniach, że gigant technologiczny Dow Jones ogólnie ograniczał produkcję iPhone’a 14. Jednak 14 Plus nie był postrzegany jako duży sprzedawca, a inwestorzy skupiali się bardziej na droższych wersjach iPhone’a 14 Pro.

Raport iPhone Plus pojawił się jako Apple przedstawia nowe iPady.

Zarobki Apple mają upłynąć 27 października.

Akcje Apple wzrosły we wtorek o 0,9 procent do 143,75. Jednak akcje wzrosły w ciągu dnia o 3,1%, przełamując 21-dniową passę.

READ  Ta elektryczna cysterna będzie przesyłać czystą energię za pomocą 96 baterii

Subskrybenci Netflix

Zarobki Netflix przekroczyły szacunki, ponieważ liczba subskrybentów wzrosła o 2,41 mln w porównaniu z wyświetleniami przez analityków wynoszącymi prawie 1 mln. Gigant technologiczny odnotował w czwartym kwartale wzrost liczby abonentów o 4,5 miliona. 3 listopada gigant przesyłania strumieniowego uruchomi kategorię wspieraną reklamami za 6,99 USD miesięcznie. Netflix zwiększa również wysiłki, aby rozprawić się z udostępnianiem haseł, mając nadzieję na zwiększenie liczby subskrybentów.

Ale czasy łatwego wzrostu liczby abonentów już dawno minęły. To trudna i kosztowna bitwa, aby utrzymać dotychczasowych klientów, a Disney+, Apple+, HBO Max, Paramount+ i wiele innych walczą o gałki oczne i portfele widzów.

Akcje NFLX wzrosły o 14% do około 274 w handlu przedłużonym. Akcje spadły o 1,7 proc. do 240,86 we wtorek, po wzroście o 6,7 proc. w poniedziałek. Akcje Netflix zawierają 252,09 kup punkt Od dolnej podstawy, zgodnie z Analiza MarketSmith. Powinien łatwo przekroczyć ten poziom, ale mógłby przetestować 200-dniową linię poślizgu.

Akcje Disneya wzrosły o 3% w ciągu nocy. Akcje DIS wzrosły we wtorek o 1,2%, poniżej linii 50-dniowych i 200-dniowych.

Akcje Roku wzrosły o 4% w rozszerzonych akcjach. Akcje spadły od czasu osiągnięcia rekordowego poziomu 490,76 w lipcu 2021 r., ale we wtorek podskoczyły o 1,3%.

Zarobki Tesli

Zarobki Tesli są płatne pod koniec środy. Analitycy spodziewają się, że zysk Tesli wzrośnie o 76% w porównaniu z poprzednim rokiem, przy silnym wzroście przychodów.

Jednak obawy o popyt rosną w obliczu rosnącej produkcji i zmniejszających się zaległości. Dlatego inwestorzy będą podekscytowani komentowaniem dostaw Tesli w czwartym kwartale i przyszłym roku.

Akcje Tesli wzrosły o 0,4% do 200,19 we wtorek po wzroście do 229,75 rano. Akcje Tesli osiągnęły w piątek najniższy poziom od 15 miesięcy.

Dyrektor generalny Elon Musk może mieć więcej powodów do bycia upartym w środowym apelu o zarobki. Zakładając, że umowa na Twitterze zostanie sfinalizowana, prawdopodobnie do 28 października, Musk będzie musiał w najbliższych dniach sprzedać dodatkowe akcje Tesli, aby zapłacić za 44 miliardy dolarów przejęcia. Niektóre szacunki sugerują, że Musk może potrzebować sprzedać kolejne 8 miliardów dolarów akcji TWTR.

Bloomberg poinformował, że Twitter zamknął konta akcji pracowników we wtorek „w oczekiwaniu” na transakcję. Akcje Twittera wzrosły o nieco ponad 2% do 51,78.


Tesla kontra BYD: Którego giganta EV najlepiej kupić?


Analiza wzrostu rynku

Na wtorkowym otwarciu S&P 500 i Nasdaq Composite przekroczyły swoje 21-dniowe średnie kroczące, dołączając do Dow Jones i Russell 2000. Wszystkie główne indeksy również przesunęły się powyżej piątkowych maksimów, mimo wszystko w poniedziałki pomimo dużych wzrostów.

Główne indeksy ograniczyły lub anulowały wzrosty, gdy rentowności obligacji skarbowych zbliżyły się do ostatnich maksimów, nieco odbiły, a następnie spadły z powodu wiadomości z Apple iPhone. Nasdaq jest znacznie poniżej 21-dniowej linii, podczas gdy S&P 500 zamknął się nieco powyżej tego poziomu, ale w dolnej połowie zakresu.

READ  Yellen przewiduje, że antyinflacyjna polityka Fedu będzie „skuteczna”, po błędnym nazwaniu jej „tymczasową”

Kiedyś wskaźniki wyprzedzające wskazywały na możliwość Dzień kontynuacji Aby potwierdzić nowy trend wzrostowy. Dow i S&P 500 zamknęły się mocno, z wolumenem powyżej poniedziałkowego poziomu. Ale zyski nie były wystarczająco silne, aby kwalifikować się jako kontynuacja. Dobre zamknięcie wysokiej sesji nie do końca świadczyło o sile.

FTD może się zdarzyć w każdej chwili. Pewny wzrost na rynku byłby pozytywnym znakiem, ale nie gwarancją. Nawet jeśli to zadziała, może nastąpić kolejny wzrost na rynku bessy, który napotka opór na liniach 50-dniowych lub 200-dniowych.

Booz Allen Hamilton (BAH) wybuchło w przeszłości a płaska podstawa Kup punkt, blisko szczytów sesji. The siła względna linii Akcje BAH osiągnęły nowy szczyt, ale wzrost firmy doradczej jest raczej skromny.

Aehr . Systemy testowe (AEHR) Otwarto punkt wejścia na 17,80 z dużymi wolumenami transakcji. Linia RS AEHR osiągnęła swój szczyt w 2022 r. Ale akcje są znacznie powyżej linii 50-dniowej i podlegają znacznej zmienności.

podwójne sprawdzenie (DV) osiągnął punkt kupna i prawdopodobnie nieco przekroczył kilka niższych punktów wejścia, zanim obniżył zyski.

podczas gdy, Medycyna fali uderzeniowej (SWAV) A Wolfspeed (Wilk) Uderzenie w opór wokół linii 50-dniowych.


Czas na rynek ze strategią rynkową ETF firmy IBD


Co teraz robisz

To zabawny czas, gdy próba zbicia rynku poczyniła pewne postępy, ale ruch był niestabilny, zarówno z oporem, jak i wsparciem na linii 21 dni. Kupowanie akcji jest trudne, ponieważ jeśli kupujesz agresywnie, zyski mogą szybko zniknąć, jeśli rynek odwróci się od swoich intraday maksimów.

Więc jeśli wykonasz jakieś ruchy, wejdź powoli i bądź przygotowany na szybkie wyjście.

Nie ma nic złego w pozostawaniu w pełni lub prawie całkowicie gotówką w oczekiwaniu na większą przejrzystość na rynku.

Ale póki czekasz, pozostań w kontakcie z rynkiem. I pracuj nad tymi listami obserwacyjnymi. W obecnym klimacie akcje mogą szybko się przemieszczać lub opuszczać, więc pamiętaj, aby aktualizować swoje listy obserwowanych. Skoncentruj się na wyborze akcji wykonywalnych lub częściowo wykonywalnych, obserwując szerszą listę akcji, które wykazują silną względną siłę.

Czytać Wielkie zdjęcie Codziennie nadążać za trendami na rynku, akcjami i wiodącymi sektorami.

Proszę śledzić Eda Carsona na Twitterze pod adresem Umieść tweeta Aktualizacje giełdowe i nie tylko.

Może Ci się spodobać:

Zdobądź kolejne zwycięskie akcje z MarketSmith

Chcesz szybko zyskać i uniknąć dużych strat? Wypróbuj SwingTrader

Najlepsze akcje wzrostowe do kupowania i oglądania

IBD Digital: odblokuj notowania giełdowe IBD Premium, narzędzia i analizy już dziś

Zwrot Fed nadejdzie w grudniu; Oto przewodnik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *