Kontrakty terminowe na akcje spadają po głównych średnich odnotowanych przez dwa dni strat

Kontrakty terminowe na akcje są niskie Inwestorzy wyszli z burzliwego dnia z rosnącymi rentownościami obligacji i szerokimi zyskami przedsiębiorstw.

Kontrakty terminowe Nasdaq 100 spadły o 0,7%, podczas gdy kontrakty terminowe powiązane z Dow Jones Industrial Average straciły 52 punkty, czyli 0,17%. Kontrakty terminowe na S&P 500 spadły o 0,35%.

widziałem indeksy Drugi dzień z rzędu slajdów podczas zwykłego handluDow Jones spadł o 90,22 punktu, czyli 0,3%. S&P 500 i Nasdaq Composite spadły odpowiednio o 0,8% i 0,6%.

Był to dzień, który rozpoczął się na lepszej podstawie dla Dow, który osiągnął prawie 400 punktów na sesyjnych maksimach, ale rosnące rentowności obligacji skarbowych rzuciły zimną wodę na akcje. Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych wzrosła o 4,239% – poziom niespotykany od 2008 roku.

Ale nawet biorąc pod uwagę dzisiejsze straty, główne średnie wciąż rosną o ponad 2% w ciągu tygodnia – napędzane przez wzrosty w poniedziałek i wtorek – i są na dobrej drodze do swojego najlepszego tygodnia od początku września.

Zyski przedsiębiorstw były mieszane. AT&T i IBM Była to jedna z akcji, które skoczyły po przekroczeniu szacunków. Ale Snape i Robert Half znaleźli się wśród tych, którzy poślizgnęli się po tym, jak te firmy ogłosiły wyniki, które nie spełniły oczekiwań.

Jimmy Cox, partner zarządzający Harris Financial Group, powiedział, że czwartkowe transakcje wpisują się w szerszy obraz nerwowych inwestorów podejmujących pośrednie decyzje na podstawie dzisiejszych wiadomości. Powiedział, że inwestorzy coraz częściej zwracają się do strategii krótkoterminowych, ponieważ widzą, że Rezerwa Federalna tworzy niestabilny rynek, ponieważ stara się obniżyć inflację poprzez podnoszenie stóp procentowych.

„Rynki szukają każdego znaku, że dane o inflacji poruszają się w sposób, który umożliwia Fedowi obniżenie tempa stóp procentowych, w zasadzie ignorując mówców i konserwatystów, w zasadzie ignorując wszystko, co mówi Fed” – powiedział Cox.

READ  Szef Toyoty mówi, że kalifornijski zakaz używania samochodów na gaz będzie „trudny” do spełnienia

„Ustępuje bardzo niestabilnemu handlowi, ponieważ ludzie są szczęśliwi i po prostu czekają na sygnał, że zbliża się przerwa” – powiedział. „To zły sposób na handel i powoduje dużą zmienność”.

Inwestorzy będą obserwować zyski przed dzwonkiem z Verizon, gdy trwa sezon sprawozdawczy spółek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.