Kontrakty terminowe na akcje wzrosły po tym, jak Nasdaq ogłosił najlepszy dzień od lipca

Kontrakty terminowe na akcje wzrosły w poniedziałek wieczorem po tym, jak Nasdaq odnotował najlepszy dzienny wynik od lipca.

Kontrakty terminowe powiązane z Dow Jones Industrial Average zyskały 174 punkty, czyli 0,58%. Kontrakty terminowe na S&P 500 wzrosły o 0,69%, a kontrakty na Nasdaq 100 o 0,75%.

Te ruchy przyszły dzień po zwycięstwie na Wall Street. Indeks Dow Jones Industrial Average wzrósł o prawie 550 punktów po niestabilnym tygodniu handlu. S&P 500 również wzrósł w ciągu dnia o 2,65%. Nasdaq wzrósł o 3,43% w wyniku odbicia akcji technologicznych, na czele z takimi firmami jak Amazon, Meta Platforms i Microsoft. To był najlepszy dzień dla technologicznej wagi ciężkiej od 27 lipca.

Dobre raporty o zarobkach spowodowały wzrost akcji. Akcje Bank of America wzrosły o 6,06% po osiągnięciu lepszych niż oczekiwano wyników, a Bank of New York Mellon zyskał 5,08% po lepszych wynikach własnych.

Ponadto kolejne kluczowe wsparcie z rynków brytyjskich. Jeremy Hunt, nowy kanclerz Wielkiej Brytanii, ogłosił w poniedziałek, że: Cofnięcie prawie wszystkich zadeklarowanych obniżek podatków Wycofanie się z dopłat energetycznych.

Inwestorzy czekają na jakiekolwiek oznaki, że giełda osiągnęła dno, a nowy szczyt może być początkiem nowego zwyżkowego cyklu. Ale analitycy nie są do końca pewni, że tam jest dno, a wielu widzi przed sobą więcej bólu.

„Myślę, że będzie to jeden z tych skoków na bessy, które sprawiają, że ludzie drapią się po głowach”, powiedział Jay Adami, dyrektor ds. Rzecznictwa doradców w Private Advisor Group w Morristown w stanie New Jersey, powiedział w programie „Fast Money” CNBC, dodając, że rynki nie są nawet blisko lasu, gdy chodzi o bessę.

Więcej dużych zysków bankowych na pokładzie. Goldman Sachs ogłosi wyniki kwartalne we wtorek rano. Johnson & Johnson, Netflix i United Airlines również ogłoszą wyniki tego dnia. Pod koniec tygodnia donoszą Tesla, IBM i American Airlines.

READ  BTC walczy o 40 000 $, zrzuty ETH poniżej 2,8 000 $

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.