Kostium inspirowany Czarodziejką z Księżyca Megan The Stallion Rocks na festiwalu Japanese Summer Sonic Festival

Megan Thee Ogier obejmując jej miłość Komiksy japońskie Podczas swojej pierwszej wizyty w Japonii.

27-letnia gwiazda rapu przezabawnie weszła na scenę Summer Sonic 2022 w Osace w sobotę (20 sierpnia) w kostiumie inspirowanym Czarodziejką z Księżyca. Podczas swojego przebojowego zespołu Megan nosiła niebiesko-czerwono-biały strój uczennicy, podobny do stroju noszonego przez Usagi Tsukino w popularnym serialu anime.

Więcej Billboard

„Nie, nie masz pojęcia, jak szczęśliwy jestem w Japonii”, raper Savage Prześlij dalej komentarz Pokazuje ujęcie jej w stroju. W innym tweecie napisała: „Cały ten stadion w Japonii rośnie dla mnie, nie możesz udawać miłości, za którą jestem tak wdzięczna”.

Nie jest tajemnicą, że Megan jest Wielki fan animacjiZwłaszcza seria Moja akademia bohaterów. W 2019 roku artysta z Houston odtworzył wygląd MHA Postać Shoto Todoroki, nosząca czerwono-białą perukę i niebieski kombinezon podczas wielu sesji zdjęciowych. Wcześniej przedstawiła swój własny styl „Todoroki Tina” na okładce papierowy magazyn.

Podczas wizyty w Japonii Megan również zatrzymała się na Dziwna przygoda JoJo, galeriaŚwiętujemy dziesiątą rocznicę serii anime. pisałam dalej Świergot Wraz z klipami pokazującymi, jak cieszy się występem w Tokio.

Megan wzięła Instagram na początku tygodnia, aby podzielić się swoim entuzjazmem do japońskiej przygody. „Krzyczę, jestem bardzo podekscytowany, widząc cię w JAPAN HOTTIES po raz pierwszy, jeśli mnie znasz, wiesz, że wariuję!!!! To mój pierwszy raz w Japonii”, napisała w składzie Summer Sonic zdjęcia plakatowe.

Gwiazda hip-hopu ma również wystąpić w niedzielę na Summer Sonic w Tokio.

Megan obecnie promuje swój nowy album, TraomazynaKtóry Po raz pierwszy pod numerem 4 na liście Billboard 200. Grupa została ogłoszona zaledwie dzień przed wydaniem 12 sierpnia. Poprzedziły go trzy hity Billboard Hot 100: „Sweetest Pie” z Duą Lipą, „Plan B” i „Pressurelicious” Shows the Future. Traomazyna Z dumą współpracuje również z Key Glock, Latto, Pooh Shiesty, Rico Nasty, Jhené Aiko, Lucky Daye, Sauce Walka, Big Pokey i Lil’ Keke.

READ  Kostium Hydry „Zamaskowany piosenkarz” staje się niebezpieczny, stał się problemem bezpieczeństwa

Zobacz zdjęcia z wizyty Meghan w Japonii i jej stroju inspirowanego Czarodziejką z Księżyca poniżej.

Kliknij tutaj, aby przeczytać cały artykuł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *