Król Karol III podczas zbliżającej się koronacji złamie wielowiekową tradycję

Koronacja króla Karola odbędzie się w Opactwie Westminsterskim.

Wielka koronacja króla Wielkiej Brytanii Karola III i jego żony Camilli zaplanowana jest na maj tego roku. Podczas ceremonii nowy król odstąpi od tradycji i odmówi podporządkowania się wiekom królów noszących tradycyjne królewskie stroje, Niezależny wspomniany.

W poprzednich koronacjach król tradycyjnie nosił jedwabne pończochy. Jednak tak było wspomniany Że król Karol porzuci tę tradycję i wiele starożytnych rytuałów i zamiast tego przywdzieje mundur wojskowy. Według informacji, nowy król podjął tę decyzję po konsultacji ze starszymi doradcami, którzy uznali tradycyjne stroje za zbyt przestarzałe lub zbyt przestarzałe.

To jest warte podkreślenia, że Wielka ceremonia koronacyjna King Charles i jego żona Camilla odbędą się 6 maja. Odbędzie się w Opactwie Westminsterskim. Następnego dnia w zamku Windsor odbędzie się również koncert koronacyjny, na którym wystąpi orkiestra grająca ulubioną muzykę z największymi światowymi artystami oraz specjalny chór koronacyjny, zanim budynki w całym kraju zostaną oświetlone.

Przeczytaj także | Kylie Jenner ujawnia pierwsze zdjęcia i imię swojego syna z raperem Travisem Scottem

Zgodnie ze szczegółami ujawnionymi przez Pałac Buckingham, odbędzie się ogólne głosowanie nad biletami, aby umożliwić udział kilku tysiącom osób. Imprezy uliczne będą odbywać się w niedziele, a społeczności i sąsiedzi będą zachęcani do łączenia się w celu dzielenia się jedzeniem.

W poniedziałek ludzie będą również zachęcani do wolontariatu w organizacjach charytatywnych, grupach religijnych i społecznych, aby oddać hołd służbie publicznej Kinga i spróbować stworzyć dziedzictwo wolontariatu.

Pałac nie ujawnił jeszcze, którzy członkowie rodziny królewskiej wezmą udział w koronacji króla. Jak dotąd koronacja została przyćmiona wspomnieniami syna rodziny królewskiej, księcia Harry’ego ’dodatkowy’w którym skrytykował króla i innych członków rodziny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *