Książę Karol i książę William traktują księcia Harry’ego „ostrożnie”, dopóki nie wyjdą jego pamiętniki

Źródło obrazu: Pula WPA – Getty Images

Meghan Markle i książę Harry być Powrót do Wielkiej Brytanii na początku września—Wiadomości potwierdzone przez rzecznika, który powiedział: „Książę i księżna Sussex są zachwyceni wizytą wielu bliskich ich sercom organizacji charytatywnych na początku września”. I oczywiście wszyscy – mam na myśli tych, którzy mają obsesję na punkcie królewskiego dramatu – chcą wiedzieć, czy planują odwiedzić królową i resztę rodziny królewskiej pośród wszystkich zwykłych napięć.

Do ustalenia później, ale nie ma jeszcze żadnych planów. Jednak źródło w Pałacu Buckingham potwierdziło: Dzienna bestia że oni ona zrobiła Otrzymuj z wyprzedzeniem wiadomość o wizycie w Sussex. Gazeta stwierdziła również, że „Pałac wydaje się być zrelaksowany w związku z wizytą” i że „Charles i William traktują Harry’ego ostrożnie, dopóki nie zostaną opublikowane jego wspomnienia, które mają ukazać się jeszcze w tym roku”.

Harry i Meghan rozpoczną swoją podróż od udziału w Szczycie One Young World 2022 w Manchesterze, który odbędzie się 5 września. Następnie udadzą się do Dusseldorfu w Niemczech na imprezę Invictus Games 6 września i powrócą do Wielkiej Brytanii 8 września na Will Child Awards 2022 w Londynie. nie daje tona Czas na kontakty towarzyskie, ale zdecydowanie możliwe, że Meghan i Harry spędzą dzień z rodziną 7 września – zwłaszcza, że ​​zatrzymają się w Frogmore Cottage – rzut kamieniem od domu królowej w zamku Windsor. A Nowy dom Adelaide Cottage w Cambridge.

Harry i Meghan byli ostatnimi w Anglii, by świętować jubileusz królowej, i pojawiło się wiele doniesień, że sprawy były nieco napięte z członkami rodziny królewskiej. Najwyraźniej nadal są problemy z zaufaniem, westchnienie, więcej na ten temat tutaj:

Może Ci się spodobać

READ  Kylie Jenner mówi, że jest „szczęśliwą dziewczyną”, gdy nosi bikini na wakacjach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.