Kto odszedł, poza szeregami kierowniczymi — termin

Ostatni łuk znajduje się na górze Połączenie WarnerMedia i Discovery o wartości 40 miliardów dolarówktóry jest jednym z największych graczy czystej treści w dziedzinie mediów.

ten AT&T Manewr sub-show oficjalnie zakończył się pod koniec piątku, aw poniedziałek zobaczymy Warner Bros. Odkrycie Rozpoczyna się obrót akcjami pod symbolem giełdowym „WBD”.

Dyrektor generalny Discovery Dawid Zasław Został mianowany nowym liderem Warner Bros Discovery od czasu, gdy umowa została po raz pierwszy zaproponowana w maju ubiegłego roku. Przez wiele miesięcy pojawiały się pytania o to, jaki zespół przywódczy będzie miał. Na początku tego tygodnia ostatecznie faworyzował zespół Discovery na całym świecie (coś Raport o ostatecznym terminie może podpisać Miesiąc temu).

JB Perrette, który był szefem Discovery ds. transmisji na żywo i międzynarodowych, został mianowany dyrektorem generalnym i szefem globalnej transmisji i interaktywnej rozrywki. Gunnar Wiedenfels, były dyrektor finansowy Discovery i jeden z architektów fuzji, przyjmie ten sam tytuł w nowej firmie, ale z nieco obszerną przestrzenią. Inne ważne awanse otrzymał długoletni dyrektor generalny Bruce Campbell, który został dyrektorem ds. przychodów i strategii; oraz Kathleen Finch, była prezes Lifestyle Brands, która obecnie nadzoruje All Line Networks.

Inne ważne spotkania w nowej firmie obejmowały czterech innych weterynarzy Discovery: Adria Albert Rom, naczelnik ludu i odpowiedzialny za kulturę; David Levy, dyrektor ds. korporacyjnych; Laurie Locke, główny księgowy; i prokurator generalny Saval Sims.

Prezes HBO Casey Bloys oraz szefowie filmowi i telewizyjni Warner Bros, Toby Emmerich i Channing Dongye, potwierdzili kontynuację nowej struktury, podobnie jak międzynarodowy prezes Gerhard Ziller. Jednak potwierdzenie pierwszego lotu kierownictwa nie usunęło całej niepewności. Na przykład na szczycie Turner Sports istnieje duży wakat, który został otwarty, gdy Jeff Zucker odszedł w lutym ubiegłego roku. (Jego następca CNN, Chris Licht, nie ma nadzoru sportowego). Reformy kadrowe są badane w wielu innych częściach imperium, gdy zaczyna się fuzja.

READ  Elon Musk mówi, że SpaceX koncentruje się na cyberobronie po tym, jak niektóre sygnały Starlink zacięły się w pobliżu stref konfliktu na Ukrainie

Standaryzacja określi większy schemat organizacyjny, w kolejnej rundzie uproszczeń dla Warner Media Pracownicy, którzy przeżyli kilka z nich w ciągu ostatnich kilku lat. Oszczędności w wysokości 3 miliardów dolarów, które Discovery obiecało Wall Street, będą oznaczać masowe redukcje zatrudnienia. Szczegóły tych cięć – kto zostaje, a kto odchodzi – będą kolejnym uważnie obserwowanym zestawem najważniejszej transakcji świata rozrywki od lat.

Jedna rzecz jest jasna: głośny system wprowadzony przez byłego dyrektora generalnego WarnerMedia, Jasona Kilara, prawie zniknął, zaczynając od samego Kilara. Dziewięć z 11 bezpośrednich reporterów wyszło z firmy, w tym szefowa studia i sieci Ann Sarnoff oraz obserwator transmisji Andy Forsell. Inne odejścia obejmują odejście CFO Jennifer Berry; szef działu kadr Jim Cummings; Wiceprezes wykonawczy ds. komunikacji i dyrektor ds. integracji Kristi Hobiger; wiceprezes wykonawczy i dyrektor finansowy Tony Goncalves; radca prawny Jim Meza; oraz dyrektor ds. technologii Richard Tom.

Tuż przed ogłoszeniem zamknięcia transakcji, Jan Steinlauf Został mianowany szefem sprzedaży reklam w USA dla nowej firmy. O stanie JP Colaco, szefa sprzedaży reklam w WarnerMedia, nie było żadnego bezpośredniego komunikatu. Podobnie jak Andy Forsell i Richard Tom, Colako przez lata pracowała w firmie Hulu, którą Kelar zarządzał jako dyrektor generalny. Zajmował również wyższe stanowisko kierownicze w firmie Vessell, konkurenta YouTube, założonego przez Kilara, a później sprzedanego firmie Verizon.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.