Kuo, główny analityk Apple, mówi, że składany iPad zostanie wprowadzony na rynek w przyszłym roku

Największa na świecie fabryka iPhone’ów, która znajduje się w Chinach i jest obsługiwana przez Foxconn, stanęła w obliczu zakłóceń w 2022 roku. Prawdopodobnie przełoży się to na wyniki Apple za pierwszy kwartał grudnia. Tymczasem analitycy kwestionowali popyt na iPhone’a 14 ze strony chińskich konsumentów.

Nick Corey | Bloomberg | Obrazy Getty’ego

jabłko Spowolni tempo wydawania iPadów do końca 2023 roku, a składany iPad ma zostać wprowadzony na rynek do 2024 roku, zauważa analityk Apple Ming-Chi Kuo napisał w poniedziałek.

„Jestem optymistą co do składanego iPada w 2024 roku i oczekuję, że ten nowy model zwiększy dostawy i poprawi asortyment produktów” – napisał Kuo na Twitterze. Prognoza Kuo odpowiada a Raport firmy analitycznej CCS Insightktóry napisał w październiku 2022 roku, że firma z Cupertino wypuści składanego iPada przed składanym iPhonem.

Powiązane wiadomości inwestycyjne

CNBC Pro

Wielu innych producentów, m.in Lenovo I SAMSUNG, produkuje laptopy lub telefony ze składanymi pełnowymiarowymi wyświetlaczami. Apple do tej pory stroniło od wykorzystania technologii OLED w ten sam sposób. Rywal Samsung wypuścił wiele składanych telefonów, ale Apple zachował prostokątny kształt iPhone’a od czasu jego premiery.

„W tej chwili po prostu nie ma sensu, aby Apple tworzył składanego iPhone’a. Uważamy, że ominą ten trend i być może zanurzą palec u nogi w wodzie ze składanym iPadem” – Ben Wood, szef badań w CCS Insight , powiedział CNBC. Wywiad 2022.

w 2021 r., oczekuj ku Składany iPhone zostanie wydany w 2024 roku, w tym samym roku, w którym ma zostać wprowadzony składany iPad.

Kuo spekuluje, że składany iPad będzie wyposażony w podpórkę z włókna węglowego pochodzącą od chińskiego producenta Technologia Anjie.

Przedstawiciel Apple nie odpowiedział od razu na prośbę o komentarz.

Kuo jest jednym z najbardziej płodnych i szanowanych analityków Apple. Analityk przewidział wiele szczegółów dotyczących iPhone’a SE 3, MacBooka Pro 2021 i kilku wersji iPada potwierdzonych podczas premiery. Najnowsze osiągnięcia, Kuo spodziewał się opóźnienia startu Długo oczekiwany zestaw słuchawkowy rzeczywistości mieszanej firmy Apple.

READ  Premiera Valkyrie of Phantasm Prelude na PC 8 maja na Reitaisai 19
Jak Apple może zmniejszyć swoją zależność od Chin, z Tomem Forte DA Davidsona

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *