Kurt Warner przedstawia teorię o sztuce Toma Brady’ego

Ostatnie kilka miesięcy nie było dla Toma Brady’ego zbyt łatwe.

Po parze brzydkich wygranych na rozpoczęcie sezonu NFL 2022, Buccaneers przegrali cztery z pięciu kolejnych meczów, w tym dwie porażki, z parą gorszych przeciwników: Pittsburgh Steelers i Karolina Panthers. Tampa Bay jako zespół Nie grało dobrze W ciągu siedmiu tygodni, wliczając Brady’ego. Nietypowe błędy rozgrywającego gwiazdy są częściowo odpowiedzialne za przewinienie utalentowanych Bucsów, które nie pasowały.

Co gorsza dla Brady’ego, wydaje się, że to jego życie osobiste Widziałem lepsze dni tak. Kurt Warner z Hall of Fame nie wyklucza możliwości, że te trudne rzeczy również mogą być poza boiskiem Ma długotrwały efekt.

„…Idę i oglądam taśmę z niedzieli i nie widzę Toma Brady’ego, którego znaliśmy” – powiedział Warner we wtorek w NFL Network. Błędy, które popełnia, rzeczy, których nie widzi. Nie jestem kimś, kto chce powiedzieć, że niektóre rzeczy, które dzieją się poza grą, wydają się płynąć do gry i do linii. Nigdy nie widzieliśmy Toma Brady robił to już wcześniej. Jest bardzo dobry w skupianiu się na wszystkim innym. I umiejętności gry w piłkę nożną. Ale teraz robi rzeczy, do których Tom Brady nie ma racji i trzeba się zastanowić, czy te inne rzeczy są w to zamieszane.

Bez względu na główne źródło ciągłych zmagań Brady’ego, Bucs po prostu nie wydaje się, aby coś rozgryźć i wystartować. Tampa Bay również będzie mieć trudności z osiągnięciem Tygodnia 8, kiedy to się stanie Hosted by Baltimore Ravens W ciągu krótkiego tygodnia w godzinach szczytu.

Więc chociaż jest zbyt wcześnie, aby nazwać to „straconym sezonem” dla Brady’ego i Bucksa, sprawy zdecydowanie zmierzają w tym kierunku.

Miniatura przez Boba Donnana / USA TODAY Sports Images

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *