Kwalifikacje do MLB 2022: The Wild Card Series na wynos, gdy Padres, Phillies, Mariners i Guardians skaczą do przodu

Nadszedł postseason 2022 MLB. Postseason rozpoczął się w piątek od zupełnie nowej serii Wild Card. W tym roku MLB ma 12 drużynowy format post-sezonowy, największy w historii sportu (z wyłączeniem sezonu pandemicznego 2020). Phillies zaszokowali Cardinals dziewiątym z sześciu przejazdów, aby wziąć udział w pierwszej grze z serii dzikich kart. W Lidze Amerykańskiej Żeglarze i Strażnicy pokonali odpowiednio Blue Jays i Rays. Wszystko, co pozostało w piątkowym harmonogramie, to Padres Mets.

Przypominamy, że seria Wild Card zastępuje niegdyś stworzoną grę Wild Card i jest najlepszą z trzech gier bez dni odpoczynku i wszystkich trzech gier na najwyższym rankingu. Oto piątkowa tablica wyników:

Wyniki serii Wild Card

Oto, co musisz wiedzieć z każdej piątkowej gry.

Gwiazdy Strażników dały im jedno zwycięstwo nad ALDS

The Guardians są wyraźnie bardziej graczami, ale gdy zbliża się seria, ich dwie największe gwiazdy będą czterokrotnym All-Star Jose Ramirez i zwycięzcą Cy Young 2020 Shane Pepper. Były gwiazdami gry 1.

Bieber, na początku swojej drugiej kariery playoff, pozwolił tylko na jedną rundę w 7 i 2/3 rundach akcji. Uderzył osiem trafień i pozwolił tylko na trzy trafienia i jeden spacer. Jedynym dozwolonym biegiem był pojedynek prowadzony u siebie przez Jose Seri, który na krótko dał Reyesowi prowadzenie 1:0.

To było na szczycie szóstego. Na dole Ramirez wyszedł z Homerem z dwóch podjazdów na prawą pomoc. The Guardians dali prowadzenie 2-1 i tam wynik pozostanie, dzięki Bieberowi i najbliższemu All-Star Emmanuelowi Clase’owi.

Pełne posiłki tutaj.

Velez dokonuje historycznego powrotu przeciwko kardynałom

Nowicjusze meloniki (José Quintana z Cardinals i Zach Wheeler z Velez) zebrali się na 11 2/3 rundy akcji bezbramkowej w piątek w St. Louis. Nokaut Juan Yépez u siebie dał Cardinals prowadzenie 2:0 na dole siódmej pozycji i wyglądało na to, że będzie to pełny wynik.

READ  Twitter reaguje na Adriano Moraesa Demetrious Johnson KO

Zamiast tego Al Velez wrócił do dziewiątego z sześciu biegów, aby zaszokować wszystkich. Cardinals prowadzili 74-3, gdy po ośmiu meczach w sezonie zasadniczym osiągnęli przewagę. Byli 93-0 jako franczyza, kiedy jechali dwa lub więcej razy po ośmiu rundach w postsezonie. Teraz mają 93-1.

Mogą również wystąpić pewne przeniesienia, ponieważ kardynał Closer Ryan Helsley całkowicie stracił przywództwo i ma kontuzję środkowego palca na dłoni.

Pełne posiłki tutaj.

Żeglarze nie muszą długo czekać na powrót play-offów

Mariners zagrali i wygrali swój pierwszy play-off od 21 lat dzięki połączeniu terminowych uderzeń z przodu i mocnego startu od terminu handlowego, a także Luisa Castillo. Seattle zaskoczyło Aleca Manoha zbyt wcześnie, wymachując trójką w górę pierwszej połowy.

Castillo zmusił go do utrzymania się przez resztę drogi, wykonując siedem rund na początku swojej drugiej kariery po sezonie. Blue Jays będą musieli lepiej odblokować grę 2, jeśli chcą uniknąć eliminacji. Pełne posiłki tutaj?.

Padres Scherzer zapala się, aby wziąć grę 1 z Mets

Praworęczny Max Scherzer Mets miał jeden z najgorszych startów w swojej karierze przeciwko San Diego. Ostatnia passa Scherzera sprawiła, że ​​zrezygnował z siedmiu rund na siedem uderzeń (z których cztery były home runami) przez 4 2/3 inningów. Te domowe treningi zostały wykonane dzięki uprzejmości Josha Bella, Trenta Greshama, Juricksona Provara i Manny’ego Machado.

„Baseball może doprowadzić Cię do wzlotów i upadków” Scherzer powiedział dziennikarzom po meczu. „To jeden z najniższych”.

Z drugiej strony U Darvish, pisarz Padresa, był kruchy i skuteczny. Pozwolił tylko na jeden przejazd w siedmiu rundach akcji i zapewnił Padres’ Bullpen stosunkowo łatwą noc, przynajmniej jak na standardy posezonowe. W wyniku powyższego Mets zmierzą się teraz z meczem play-off w sobotę, podczas gdy Padres odniosą jedno zwycięstwo w meczu NLDS z pretendentem do Dodgersów.

READ  Brazylia vs Serbia: Mistrzostwa Świata 2022 - Na żywo | Mistrzostwa Świata 2022

Pełne posiłki tutaj?.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *