Kylian Mbabane kończy: supergwiazda PSG odrzuca lukratywną ofertę Realu Madryt na pozostanie w Paryżu

Kylian Mbabane podjęła decyzję. Według informatora CBS Sports Transfer Fabricio Romano, czołowe młode talenty w światowym futbolu będą z Paris Saint-Germain, zamiast dołączyć do finalistów Ligi Mistrzów UEFA, Realu Madryt. Oczekuje się, że France International podpisze trzyletnią umowę z Les Parisians.

23-letni Mbappe był przedmiotem intensywnych spekulacji od zeszłego lata, jego przeprowadzka do Real Country nie powiodła się, a absolwent AS Monaco Youth Academy musiał przyjrzeć się pozostałemu 12-miesięcznemu kontraktowi, zanim tego lata został wolnym agentem. Źródła CBS Sports zauważyły, że oferta PSG była nieco niższa niż oferta Realu, ale gracz zdecydował się zostać w Paryżu.

Francuska supergwiazda omal nie prześcignęła zwycięzców Ligi 1 w tym sezonie w 16. rundzie Ligi Mistrzów, a podopieczni Mauricio Pochettino rzucili ją na Santiago Bernabeu, co rozstrzygnęło kwestię przyszłości Embape na korzyść Los Blancos.

Mistrzowie La Liga awansowali do finału i zmierzą się z Liverpoolem w przyszły weekend w State de France w Saint-Denis, na przedmieściach Paryża. Mbappe został ukoronowany najlepszym graczem roku w League 1 po raz trzeci z rzędu w zeszły weekend, kończąc sezon 36 bramek z 42 bramkami w ostatniej kampanii i strzelił co najmniej 30 bramek w ostatnich czterech sezonach PSG.

Wraz z podpisaniem kontraktu z Lionelem Messim zeszłego lata, wiadomość o pobycie Mbappe jest absolutnie ogromna dla PSG, ponieważ chcą zdobyć europejską chwałę w przyszłości. Posiadanie Mbappe pozwala klubowi trzymać go z dala od ataku z Messim i Neymarem – obaj rozważają nie ruszanie się tego lata.

Oczekuje się, że PSG, który w sobotę zakończył sezon Ligue 1 u siebie z FC Metz, zwróci się do tłumu Mbappe Park des Princess i jakiejś formy oficjalnego potwierdzenia klubu przed wywiadem w krajowej telewizji w niedzielę, powiedział szczegółowo gracz. . Ponad jego wolą.

Wstępne raporty sugerują, że PSG będzie teraz celować Oczekuje się, że Zinedine Zidane, Luis Campos i Ousmane Dembele zrobią wielką różnicę w stolicy Francji tego lata, ponieważ mistrzowie Ligue 1 dobrze sobie radzą, dotrzymując obietnicy odbudowy swojego planu gry dla Mbappe z Pochettino i dyrektorem sportowym Leonardo. Odjeżdżać.

READ  UBS dotknięty starym toksycznym długiem przed „trudną” pracą w Credit Suisse

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *