Lady Gaga przebrana za Harley Quinn na planie zdjęciowym „Joker 2” – Różne

Co jest zabawniejszego niż jeden klaun? A dwa? Joker Joaquina Phoenixa będzie miał jakieś kryminalne przedsięwzięcie w „Folie à Deux”, gdy Lady Gaga dołączy do kontynuacji w roli, która podobno kręci się wokół złoczyńcy Batmana, Harleya Quinna. Z produkcji wypłynęły nowe zdjęcia, na których widać kostium i makijaż Gagi do filmu.

Zdjęcia wydają się pokazywać scenę z dużym tłumem, z postacią Gagi eskortowaną do budynku rządowego przez funkcjonariuszy policji z Gotham. Statyści przebierają się, gdy protestujący gromadzą się wokół gwiazdy, trzymając transparenty z napisami takimi jak „Uwolnij Jokera”, „Justice 4 Joker”, „Joker Marry Me” i „No Justice Not Guilty Not Joking”. Wśród tłumu są kolorowe peruki i oczywiście maski klaunów.

Kostium Gagi oscyluje między wyostrzoną wrażliwością komiksowego materiału źródłowego a kolczastą estetyką pierwszego filmu „Joker”. Chociaż nie zostało oficjalnie potwierdzone, że Gaga gra Harley Quinn, szkarłatna kurtka i bluzka w romby z pewnością by to sugerowały, nie wspominając o romantycznych wiadomościach między protestującymi i makijażu klauna na twarzy Gagi.

Zdjęcia Gotham/GC

To nie pierwsze spojrzenie na Gagę z planu „Joker: Folie à Deux”. W Walentynki reżyser Todd Phillips udostępnił zdjęcie Gagi i Phoenixa w romantycznym uścisku. To oficjalne zdjęcie było ciasnym zbliżeniem, podczas gdy te nowe zdjęcia przedstawiają inne podejście do osobowości Gagi.

Oryginalny „Joker” Phillipsa odniósł komercyjny sukces, stając się najbardziej dochodowym filmem wszechczasów z oceną R. Na rozdaniu Oscarów 2020 film zdobył dwa zwycięstwa — Phoenix dla najlepszego aktora i Hildur Gonadottir za najlepszą oryginalną ścieżkę dźwiękową — z aż 11 nominacji. Wkrótce zdominowały spekulacje na temat kontynuacji.

Chociaż krajobraz DC Comics zmienił się dramatycznie w ostatnich miesiącach, „Joker 2” pozostał w dużej mierze nietknięty przez nowo utworzone DC Studios i jego współprezesów Jamesa Gunna i Petera Safrana. Kontynuacja „Jokera” nie będzie odgrywać roli w ciągłości narracji innych nadchodzących filmów DC.

READ  Późnonocne programy wygasają podczas pierwszej jesieni strajku książki

Warner Bros zostanie wydany „Joker: Folie à Deux” trafi do kin 9 października 2024 roku.

zdjęcia z GC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *