Lakers kończą handel, aby wysłać Tallinn Hortona Tuckera i Stanleya Johnsona do Jazz dla Patricka Beverly’ego, mówi raport

usatsi

The Los Angeles Lakers Oczekuje się, że umowa biznesowa, która wyśle ​​Tallinn Hortona Tuckera i Stanleya Johnsona, zostanie sfinalizowana Utah Jazz kontra Patrick Beverly, Według Adriana Voinarowskiego. Żaden zespół nie będzie zaangażowany w transakcję.

Beverley był dystrybuowany do Jazzu z Minnesota Timberwolves Wcześniej tego lata w przeboju Rudiego Gouberta. Ale wraz z rozpoczętą odbudową jazzu – Donovan Mitchell może zostać sprzedany również w tym sezonie – Beverly był głównym kandydatem do przekierowania do innego zespołu.

Beverly, weteran i jeden z najtwardszych obrońców zewnętrznych peryferii w lidze, ma największy sens w tej liście Lakers. Lakers mieli wiele problemów w zeszłym sezonie, kiedy ukończyli 33-49 i przegapili play-offy, ale niewielu było lepszych niż ich niezdolność do powstrzymania kogokolwiek; Pozwolili sobie na 112,8 punktu na 100 piłek, co w lidze było 21. Część z tego wynikała z kontuzji, a część z nich była słabą budową składu, ale bez względu na to, gdzie chcesz położyć większość winy, najważniejsze jest to, że nie byli wystarczająco dobrzy w defensywie.

Beverly nie rozwiąże wszystkich ich problemów, ale samo to sprawi, że będą silniejsi i lepsi po defensywnej stronie piłki. Jest także niezawodnym strzelcem za 3 punkty – 38,5% w próbach złapania i złapania w zeszłym sezonie – który może pomóc oczyścić grunt wokół LeBrona Jamesa i zapewnić dodatkowe rozgrywanie. Chociaż nie jest to najbardziej ekscytujący dodatek, jest to rodzaj solidności, której Lakers przegapili w zeszłym sezonie.

Przez większą część lata liga była w zawieszeniu, czekając, aż Kevin Durant i Kyrie Irving się uspokoją. Ponieważ ci dwaj gracze najwyraźniej pozostają teraz na Brooklynie, będzie interesujące zobaczyć, czy przysłowiowa tama pęknie i więcej ruchów nastąpi po tym handlu Beverly.

Pragnienie Lakers, by wysłać Russella Westbrooka, nie jest tajemnicą, a teraz, gdy Beverly jest w mieście, mają kogoś, kto może go zastąpić w początkowym składzie. Oczywiście, aby to zrobić, musieliby znaleźć inną drużynę chętną do zmierzenia się z Westbrook, co do tej pory okazało się trudne. Jest to jednak sytuacja, którą należy uważnie obserwować w ciągu najbliższych kilku tygodni, jeśli zacznie spadać więcej domino.

Nie ma zbyt wiele do omówienia po stronie stanu Utah. Danny Ainge zaczął zgrywać z handlem Goberta i nie było powodu, aby trzymać się Beverleya, gdy dołączyli do dolnej części wyścigu na korzyść Victora Wembanyamy. Przyjrzą się innemu młodemu graczowi Horton-Tucker, który pokazał kilka przebłysków jako interesujący gracz w defensywie, ale nie był wcale konsekwentny w ofensywie. Jeśli mogą w przyszłości rozwinąć to w część swojej esencji, to świetnie; Jeśli nie, to nic wielkiego.

READ  Początkujący z Oklahoma City Thunder Chet Holmgren opuści sezon NBA 2022-23 z powodu kontuzji stopy w meczu NBA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.