Lakers-Warriors Game 6 Aktualizacje na żywo, składy, raport o kontuzji, jak oglądać, kanał telewizyjny

Wszystko jest na szali w serii półfinałów Lakers-Warriors Western Conference, w których Los Angeles prowadzi 3-2 w meczu nr 6 w piątkowy wieczór na Crypto.com Arena.

Stawką są sezony, przyszłość graczy jest wątpliwa, a trajektoria każdej serii wisi na włosku. Jutro nie jest obiecane. Są to drużyny weteranów, w których nie ma gracza bardziej doświadczonego niż LeBron James, który wciąż pokazuje się w swoim 20. sezonie i ma zdecydowane opinie na temat tego, czy Lakers wykorzystają porażkę. Ale jak długo może nadal błyszczeć z Lakers? Draymond Green z Warriors ma opcję zawodnika na następny sezon, więc jego przyszłość w Warriors nie jest gwarantowana.

Dodatkową ekscytacją jest kontuzja wielkiego zawodnika Lakers, Anthony’ego Davisa, który doznał ciosu w głowę w połowie czwartej kwarty i nie był w stanie wrócić w piątym meczu Warriors. Mając nadzieję, że Golden State utrzyma swój sezon przy życiu, trener Lakers, Darvin Ham, powiedział w czwartek, że Davis nie jest objęty protokołem wstrząsu mózgu i że Lakers później sklasyfikowali go jako prawdopodobnego z kontuzją prawej stopy. Wydaje się to pozytywne dla Lakers, ale trudno jest wiedzieć, czego można się spodziewać po wyróżniającym się wielkim człowieku, który był tak niekonsekwentny w tej serii przeciwko Warriors.

W środę wieczorem zaczęły napływać wieści, że Davis będzie w porządku, co nie jest zaskakujące, biorąc pod uwagę, gdzie jesteśmy w tym momencie sezonu. Jednak gra pozostaje do rozegrania. W piątek wieczorem poznamy odpowiedź na pytanie, jak skuteczny będzie Davis i czy sezon Warriors będzie trwał.

Anthony Davis z Los Angeles Lakers mija Jordana Paula z Golden State Warriors podczas drugiej kwarty piątego meczu półfinałów Konferencji Zachodniej w Chase Center w San Francisco, 10 maja 2023 r. (Thearon W. Henderson / Getty Images)

Jak oglądać Lakers Warriors

z: Rozstawiony z numerem 6 Golden State Warriors z rozstawionym z numerem 7 Los Angeles Lakers

READ  Zalatoris po trzecim miejscu na drugim miejscu we flagowcu

Co: Półfinały Konferencji Zachodniej, mecz 6 (Lakers prowadzą 3-2)

Kiedy: 22:00 czasu wschodniego w piątek

Gdzie: Crypto.com Arena w Los Angeles

telewizja: ESPN (Mike Brin, Jeff Van Gundy, Mark Jackson, Lisa Salters)

Śledź na żywo aktualizacje Lakers-Warriors Game 6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *