„Late Show” wstrzymuje produkcję, Stephen Colbert wykazuje objawy COVID

Nagrywanie „The Late Show With Stephen Colbert” zostało zawieszone do „dalszego powiadomienia”, ponieważ gospodarz talk-show „doświadcza objawów zgodnych z nawracającym COVID”, zgodnie z tweetem z konta programu. Opublikowano w poniedziałek po południu.

Colbert wcześniej uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa mniej niż miesiąc temu. Według tweeta Od 21 kwietnia pisał wtedy, że „w zasadzie wszystko w porządku” dzięki szczepieniu i żartował: „To po prostu dowodzi, że zrobiłbym wszystko, aby uniknąć wywiadu z Jasonem Batemanem”, odnosząc się do zaplanowanego na ten wieczór wywiadu. z gwiazdą, sławny Ozark.

W poniedziałek polityczny śmiesznik po raz kolejny rzucił światło na swój pozytywny test, tweetując: „Gorej. Kontynuacja. Nigdy”.

Poniedziałkowe ogłoszenie wskazywało, że Colbert – który nadaje swój program w CBS – „będzie odizolowany przez kilka dni”.

To może być druga panika Stephena Colberta z powodu COVID-19 w niecały miesiąc.
Scott Kowalschek/CBS

Towarzysz późnej nocy talk show Jimmy Kimmel Ostatnio też przegapił nagranie Jego seria ABC po zarażeniu wirusem. Komik Mike Berpiglia, lat 43, tymczasowo przejął obowiązki gospodarza 54-latka i Dołącz rozmowę z Kevinem Hartem O konsekwencjach człowieka Atakowanie Dave’a Chapelle’a Ostatnio na scenie w Hollywood Bowl.

READ  Whoopi Goldberg i Elisabeth Hasselbeck podobno nie zabrały głosu po obszernej kłótni o aborcję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.