Legenda NBA Jerry West uważa, że ​​komentarze JJ Redicka na temat Boba Cousy’ego są „bardzo smutne”

NowyJuż teraz możesz posłuchać artykułów Fox News!

Legenda NBA Jerry West nie docenił nacisku Były gracz NBA Według analityka ESPN JJ Redicka, sześciokrotny mistrz NBA Bob Causey grał z „hydraulikami i strażakami”.

Redick skomentował to w kwietniu podczas dyskusji między nim a panelistą „First Take” Chrisem „Mad Dog” Russo. Strażnik punktowy Phoenix Suns Krzysztofa Pawła.

Nadawcy ESPN Dave Pasch i JJ Redick przed meczem pomiędzy Miami Heat i Phoenix Suns 9 marca 2022 r. na FTX Arena w Miami na Florydzie.
(Michael Reeves/Getty Images)

Świętujmy Boba Cousy W jego czasach, ale nie można go porównać do nowoczesnej NBA sprzed 1980 roku” – powiedział Redick.

„Był chroniony przez hydraulików i strażaków”, kontynuował Reddick, podczas gdy Russo twierdził, że Goosey „zmienił grę”.

Austin Lakersa dystansuje się od pseudonimu „AR-15”

Teraz West odpalił, nazywając komentarze Redicka „bez szacunku”.

„Oczywiście gra jest zupełnie inna, sportowcy są zupełnie inni” – powiedział West w SiriusXM NBA Radio. Wiem trochę o JJ. Jest bardzo bystrym dzieciakiem iw ogóle, ale powiedz mi, jak wyglądało jego życie? Co zrobił z grami, które zdecydował? Ma średnio 12 punktów w lidze. Gdzieś po drodze, liczą się liczby.

Jerry West, dyrektor wykonawczy LA Clippers, bierze udział w meczu letniej ligi NBA 2022 pomiędzy Orlando Magic i Houston Rockets w Thomas and Mack Center 7 lipca 2022 r. w Las Vegas.

Jerry West, dyrektor wykonawczy LA Clippers, bierze udział w meczu letniej ligi NBA 2022 pomiędzy Orlando Magic i Houston Rockets w Thomas and Mack Center 7 lipca 2022 r. w Las Vegas.
(Ethan Miller/Getty Images)

„Jedynym powodem, dla którego o nim mówię, jest to, że nie był świetnym graczem, ale był świetnym graczem. Ale dostał się do drużyny dzięki swojej umiejętności strzelania do piłki”.

James Harden z 76ERS podpisuje dwuletni kontrakt: Raporty

Kariera Westa w NBA zbiegła się z karierą Cousy’ego przez kilka lat, a West grał 14 lat od 1960 do 1974. Cousy grał od 1950 do 1963, zanim przeszedł na emeryturę na sześć lat. Ponownie pojawił się w siedmiu meczach dla Cincinnati Royals w sezonie 1969-1970. Cousy zdobył sześć mistrzostw Członek Boston Celtics i 10 razy został wybrany do pierwszej drużyny All-NBA.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY WIĘCEJ SPORTÓW NA FOXNEWS.COM

„W mojej epoce byłem sportowcem przed moją drużyną” – kontynuował West. „Miałem duży pion, prawdopodobnie nikt w lidze nie był szybszy ode mnie. Oczywiście, jeśli chodzi o rywalizację, postawiłbym się z każdym graczem, który nadal gra dzisiaj. Zwycięstwo jest ważne. lepiej każdego roku. Nie mamy możliwości poprawy. Rodzina w lecie. Musieliśmy pracować, żeby prowadzić.

Kliknij tutaj, aby pobrać aplikację Fox News

„JJ powinien być bardzo wdzięczny, że zarobił tyle pieniędzy, co on. I Bob Cousy, z którym grałem przez kilka lat… Myślę, że to bardzo boli”.

Redick grał 15 lat w NBA Dla sześciu drużyn i średnio 12,8 punktu na mecz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *