Lisa Fletcher: Policja w Memphis szuka nauczyciela, który został porwany podczas porannego joggingu.

Elisa „Lisa” Fletcher, lat 34, biegała około 4:30, kiedy podszedł do niej niezidentyfikowany mężczyzna. Został zmuszony do wsiadania do średniej wielkości ciemnego SUV-a i zabrany z miejsca zdarzenia, podała policja. Policja poinformowała, że ​​w sobotę zlokalizowano „pojazd będący przedmiotem zainteresowania” w związku z porwaniem.

„Pojazd będący przedmiotem zainteresowania został zlokalizowany i mężczyzna przebywający w pojeździe został aresztowany” – policja w Memphis ogłoszone na Twitterze. „Nie znaleziono Elizy Fletcher”.

Policja nie powiedziała od razu, czy aresztowany mężczyzna miał być zamieszany w porwanie, czy też zostanie mu postawiony zarzut.

Zdjęcia opublikowane przez policję pokazują Fletchera biegnącego w pobliżu Uniwersytetu w Memphis. Ostatnio widziano ją w różowej koszulce do biegania i fioletowych spodenkach do biegania, poinformowała policja.

Fletcher jest biała, ma metr sześćdziesiąt wzrostu, ma brązowe włosy i zielone oczy, powiedziała policja. Waży 137 funtów.

Uszkodzony telefon nauczycielki został znaleziony w pobliżu miejsca, w którym prawdopodobnie została uprowadzona, powiedziała dyrektor wykonawczy CrimeStoppers, Patti Chapman. Afiliacja CNN WHBQ.

Teraz rodzina matki dwojga dzieci oferuje nagrodę w wysokości 50 000 dolarów za pośrednictwem Crimestoppers za informacje prowadzące do aresztowania w sprawie, donosi WHBQ.

„Nie możemy się doczekać bezpiecznego powrotu Elisy i mamy nadzieję, że ta nagroda pomoże policji schwytać sprawców tej zbrodni” – powiedziała jej rodzina w oświadczeniu udostępnionym przez Chapmana.

W poście na Twitterze Mariacka Szkoła Biskupów Fletcher powiedział, że młodszy nauczyciel w przedszkolu.
Biuro Śledcze w Tennessee powiedział w tweecie Pomaga policji w Memphis w śledztwie w sprawie zniknięcia Fletchera.

READ  Georgia Bulldogs zdobywają drugie z rzędu mistrzostwo CFP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *