Lollapalooza dodaje J-Hope BTS jako głównego członka

J-Hope BTS został dodany jako główny lider w tym roku Lollapalooza Festiwal odbywa się w Chicago Grant Park 28-31 lipca. J-Hope zakończy festiwal w niedzielę 31 lipca, zapisując się jako pierwszy południowokoreański artysta, który zagrał główną scenę na dużym festiwalu muzycznym w USA.

Lollapalooza ogłosił również, że w sobotę 30 lipca do składu dołączył k-popowy zespół Tomorrow x Together, aby uczcić ich debiut na amerykańskim festiwalu.

„Cieszę się, że mogę powitać J-Hope i Tomorrow x razem w rodzinie Lollapalooza”, powiedział w oświadczeniu założyciel Lollapalooza, Perry Farrell. Artyści ci otrzymali wspaniałe dary w dziedzinie komunikacji. Ich globalna publiczność mówi różnymi językami, ale ma silną pasję do ich muzyki. Lolla to miejsce, w którym wszystkie rodzaje muzyki żyją w harmonii. To wiodące gwiazdy światowego fenomenu K-popu i jesteśmy bardzo podekscytowani, mogąc gościć je na tegorocznym festiwalu.

J-Hope dołącza do grona współliderów m.in. Metallica, Dua Lipa, J. Cole i Green Day, a także grup z Kygo, Big Sean, Jazmine Sullivan, Don Toliver, Charli XCX, Idles, Turnstile i jeszcze. Festiwal opublikował również niedawno pełną listę zaplanowanych terminów festiwalu na swojej stronie internetowej Świergot strona.

Dodatki J-Hope i Tomorrow x Together pojawiają się, gdy Doja Cat odwołała kilka letnich festiwali, w tym Lollapalooza i jej występ z The Weeknd Tour, z powodu komplikacji związanych ze zdrowiem gardła. Piosenkarka przesłała notatkę na Twitterze 20 maja wyjaśniającą jej nieobecność i potwierdzającą, że będzie miała operację migdałków i będzie potrzebowała czasu na powrót do zdrowia.

W zeszłym roku Lollapalooza odbył się również w Grant Park i stał się jednym z pierwszych dużych festiwali, które powróciły po zamknięciu pandemii.

READ  Constance Wu ujawnia, że ​​była molestowana seksualnie przez producenta „Nowego wyjścia z łodzi” – termin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.