Los Angeles Lakers wyznaczyli Darwina Hamma na swojego następnego głównego trenera: Sources

The Los Angeles Lakers Darwin Hamm jest zatrudniony jako główny trener, kilka źródeł potwierdziło Sportowcy. Los Angeles zwolniło byłego trenera Franka Vogla 11 kwietnia, dzień po zakończeniu sezonu zasadniczego.

Ham, 48 lat, był pracownikiem Dolce Jako asystent Mike’a Budenholzera od 2018 roku odniósł swój pierwszy sukces NBA Mistrzostwo jako trener w sezonie 2020-21. Wraca do Los Angeles po pracy jako asystent w Lockers w latach 2011-2013. Ham pracował z nimi również jako asystent trenera. Atlanta jastrzębie Od 2013 do 2018 roku.

„Bardzo podekscytowany !!!!!!!!” James Lebron Napisał na Twitterze. „Gratulujemy i witamy trenera DHam !!”

Kariera piłkarska Hamina trwała od 1996 do 2005 roku. Ham wygrał także mistrzostwa NBA. Tłoki z Detroit W 2004.

Inni finaliści do pracy Wojownicy Asystent Kenny Atkinson i ex Blazery szlaków Główny trener Terry Stots. The Lockers (33-49) zajęli 11. miejsce na Konferencji Zachodniej, nie awansując do play-offów.

Hall of Famer i były wiceprezes Lockers, Magic Johnson, powiedział w poniedziałek, że chciałby wyznaczyć byłego gracza na następnego trenera Lakers.

„Oprócz prawdopodobnie Erica Spolestry, pozostała trójka w finałowej czwórce to byli gracze” – powiedział. Powiedział Sportowcy. „Więc oddaję teraz hołd tym młodym byłym zawodnikom i myślę, że to wiele mówi o tym, co zrobili wcześniej. Nie mówię, że to musi być były zawodnik, ale chcę zobaczyć, co dzieje się.

„Ale najważniejsza dla mnie jest odpowiedzialność. Wszyscy muszą być odpowiedzialni, od roku do 15 lat. Byliśmy z dala od odpowiedzialności. Faceci nigdy o tym nie rozmawiali w tym sezonie. To zawsze wina kogoś innego. to. Nigdy nie powiedział: „Hej, źle grałem. , Hej, to moja wina”. Więc niezależnie od tego, czy jest to były zawodnik, czy nie, trendem są byli gracze, ale jeśli nie, potrzebuję trenera, który jest odpowiedzialny za wszystkich, więc to właśnie chcę zobaczyć.

READ  Platynowa Ceremonia Królowej Elżbiety II: Ceremonia Zamknięcia

(Zdjęcie: Patrick McDermott / Getty Images)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.