Louis Aries wygrywa z bliźniakami Aarona Judge’a jako AL

Chicago — Ludwik Araz Zdobył tytuł w mrugnięciach AL, pokonując dublet trzeciego uderzenia po dwóch przejściach, aby zakończyć sezon z wynikiem 0,316, a Minnesota Twins pokonali w środę zwycięstwo 10-1 nad Chicago White Sox.

Ares został zapewniony, że jest na szczycie Yankees Sędzia Aarona Aby ukoronować bicie, gdy zaczął się dzień. Wyjaśnił wszelkie wątpliwości, przechodząc swoje pierwsze dwa występy, a następnie włączył silnik, który ledwo zdjął rękawicę prawego gracza. liście javen Zanim zostanie podniesiony na szczyptę biegacza.

„To niesamowite” – powiedział Araz. „To był jeden z moich celów. Teraz żyję marzeniem. To dla mnie wspaniałe, ponieważ tak ciężko na to pracowałem”.

Sędzia, który siedział w finale sezonu Yankees, osiągnął 0,311 z rekordem dla AL-62 Homers i liderem 131 RBI.

„Nie mogłem spać zeszłej nocy, tylko o tym myślałem i myślałem” – powiedział Ares.

25-letni Ariz został piątym bliźniakiem, który zdobył tytuł mrugnięcia, dołączając do Roda Carewa (siedmiu), Tony’ego Olivy i Joe Mauera (po trzech) oraz Kirby’ego Pucketta (jeden).

– Myślę, że osiągnął to, co chciał osiągnąć – powiedział trener Minnesoty Rocco Baldele. „I nie jest typem faceta, który zwykle myśli o rzeczach na poziomie osobistym. Jest graczem zespołowym i jest tutaj, aby wygrywać i rywalizować”.

Ares został przytulony w najwyższej skrytce Carlos CorreaPrzed meczem planował podarować mu worek spinningowy Louis Vuitton w uznaniu jego osiągnięć.

„[Correa] To niesamowite – powiedział Araz – jest dla nas przykładem. Jest liderem i bardzo lubię tego faceta”.

Aris osiągnął 0,361 (13 za 36) w dziewięciu meczach z rzędu, aby zakończyć sezon.

– Nie było łatwo – powiedział Araz. – Ale mój umysł jest silny.

Gary Sanchez A Jermaine Palacios Nucił podczas pierwszej rundy sześciu przejazdów dla Minnesoty, która wycięła sanie z czterech meczów. Bliźniacy zakończyli grę na 78-84, co oznacza poprawę o sześć meczów w stosunku do 2021 roku.

READ  Julian Fleming jest wymieniony jako decyzja w czasie gry, Camryn Pape dostępny w inauguracyjnym sezonie Ohio State przeciwko Notre Dame

White Sox (81-81), ubiegłoroczny mistrz AL Central, odniósł swoją passę trzech wygranych i zakończył 12 meczów gorzej niż rekord ustanowiony w 2021 roku.

Associated Press przyczyniła się do powstania tego raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *