Lucas: Obudź się dzięki szybkiemu refleksowi w lesie

Napisane przez Adama Lucasa

1. ACC wygrywa u siebie z Tar Heels, pokonując Wake Forest mocną drugą połową, 88-79.

2. Dzięki grze z dwoma gospodarzami cykli, Tar Heels zmienili grę, przechodząc na trzech strażników z 14:09 przed końcem. Setha Trimble’a Obrona zakłóciła atak Deacona, na co pozwolił RJ Davisa Spędzanie czasu bez piłki w ofensywie, stwarzanie okazji do zdobycia bramki. Obcasy w dół 56-52 kiedy Huberta Davisa Dokonaj zmiany składu. Pamiętaj, że Trimble miał również ogromną ofensywę, zbiórki i biegi z powrotem na siedem minut przed końcem (w drodze do rekordowego w karierze 11 punktów). . klasa.

3. Wiele trójpunktowych spojrzeń Daviesa pojawiło się po tym, jak piłka wpadła do środka Armando Pacote, który po raz pierwszy w swojej karierze miał cztery mecze powyżej 20 punktów (kończąc z passą 21 zwycięstw, 7 na 11). Wake po prostu nie był w stanie obronić zarówno Bacota, jak i Davisa (5-7 z trzech i 27 punktów) na całym obwodzie. Pięta nadal strzela znacznie lepiej z trójki u siebie niż na wyjeździe; W tym trafili 9 z 24 z łuku.

4. Połączenie kontuzji i poważnych problemów zaowocowało kilkoma niezwykłymi wślizgami Karoliny w pierwszej połowie. Dom Nance’a Opuścił grę po około dwóch minutach i nie wrócił, co doprowadziło do tego, że Tar Heels zwrócili się do niego Galena Waszyngtona. Ale zgromadził trzy faule w ciągu czterech minut.

5. To pożądane Huberta Davisa Aby skorzystać z bardzo głębokiego siedzenia, w tym 11 minut pierwszej połowy Justina McCoya– Który miał dwa piękne przechwycone strzały i dobrze grał w obronie zespołowej. Problem polegał na tym, że Tar Heel Reserve nie nagrywał. Nawet z pięcioma różnymi rezerwowymi, którzy zdobyli pierwsze minuty w pierwszej połowie, ławka UNC nadal miała przewagę 20-7 do przerwy.

READ  Drabina March Madness, dzisiejszy harmonogram

6. Właściwie to było przestępstwo nieszczelna czerń Dzięki temu Karolina była blisko przez pierwsze 20 minut. Czarny trafił trzy rzuty za trzy punkty i wykorzystał staromodną grę za trzy punkty, zdobywając 14 punktów w pierwszej połowie. Ustanowił rekord kariery, zdobywając 18 punktów w meczu.

7. RJ Davisa Został ostatnim obcasem, który przekroczył 1000 punktów kariery. Davis jest 81. zawodnikiem z Północnej Karoliny, który dołączył do zespołu Caleb Miłość i Armando Pacote tegorocznej drużyny na tej liście. Tar Heels zdobyli ponad 1000 punktów w koszykówce uniwersyteckiej, a za nimi uplasował się Villanova z 70. Ciekawostka dotycząca osiągnięć Davisa: zrobił to w zaledwie 83 meczach. Raymond Felton i Ty Lawson potrzebowali 84 gier, aby osiągnąć 1000 punktów. Dziennik kodu pośredniego tar? Lennie Rosenbluth dokonał tego w zadziwiających 40 meczach (w 75. meczu zdobył 2000 punktów, robiąc to wszystko bez rzutu za trzy punkty).

8. To prawda Caleb Miłość Nie miał swojej najlepszej nocy. Zagrał jednak dwie świetne akcje w obronie – zatrzymał Appleby’ego jeden na jednego pod koniec pierwszej połowy i wypuścił piłkę, która w drugiej połowie dała Davisowi trójkę – a także uderzył za trzy punkty w druga połowa. Tar Heels, oczywiście, muszą być bardziej wydajne niż 3 na 15, 1 na 7 na trzy, cztery obroty.

9. WAKE TRENERA STEVE’A FORBESA WAKE WAKE Wydaje się, że Wake był najbliżej minięcia Prossera od czasu minięcia Prossera. Diakoni są dobrze wyszkoleni i zawsze robią coś skutecznego po terminie.

10. Witamy przy stoliku strzelców w środę, ponieważ Marcus Page był w mieście. Paige, którego sezon w Hiszpanii został przerwany przez kontuzję barku wymagającą operacji, był w grze ze swoją żoną Taylor, byłą członkinią Carolina Dance Team. Po prostu jest to jeden z najlepszych butów asfaltowych tego stulecia, zarówno na boisku, jak i poza nim.

READ  Ranking Tygodnia Fantasy Football 10: śpiący, startujący, siadający | Rashad White i Andell Robinson

11. Trudno o lepszą skuteczność: Wake obrócił go ponad 15 razy, a Carolina zdobyła 32 punkty na tych błędach. W nocy, kiedy ofensywa nie miała drugiej szansy, skuteczność – nawet na połowie boiska – z rotacji Deacona była dużą częścią gry.

12. Podziękuj publiczności w Smith Center. Fani, którzy wykazali się zaangażowaniem, przybyli do Smith Center — w środowy wieczór o 21:00 ze studentami spoza miasta — i weszli na mecz po 23:00 w dni powszednie. Zrobili różnicę w wyniku.