Marcus Smart, Giannis Antetokounmue, Rudy Gobert tytułami All-Defens Teams w NBA

Bramkarz Boston Celtics Marcus SmartCentrum jazzowe w Utah Rudy Gobert Milwaukee Bucks naprzód Giannis Antikonmo Podkreśliła drużyny NBA All-Defensive 2021-22, które zostały ogłoszone w piątek wieczorem.

Smart, defensywny zawodnik roku 2021-22 w lidze, po raz trzeci otrzymał pierwszą drużynę. Dołącz do niego na posterunku guard Michał Mosty Od Phoenix Suns, który zdobył pierwszą w swojej karierze futbolowej drużynę All-Defensive. Smart & Bridges zajęły pierwsze i drugie miejsce w głosowaniu.

Antetokounmpo otrzymał swoją piątą nagrodę zespołową za wszechobronę i czwartą pierwszą selekcję drużynową. Odkąd po raz pierwszy ogłoszono drużyny defensywne w latach 1968-69, jedynymi innymi graczami z czterema typami dla pierwszej drużyny i najważniejszym trybem dla wielu graczy byli Kareem Abdul-JabbarMichael Jordan, James Lebron i Tima Duncana.

Do Antitokonmo dołączył Memphis w pozycji atakującej. Garen Jackson Jr.. Który, podobnie jak Bridges, dostał swój pierwszy wybór.

Joubert, który zdobył trzy z ostatnich czterech nagród dla najlepszego gracza w obronie, zdobył szósty z rzędu wybór. zerwać remis Hakim Aliwan I Abdul-Jabbar za największą liczbę razy honorując pierwszą drużynę z rzędu za środek.

Drugim zespołem był Milwaukee Święto JuraFiladelfia Matisse ThibaultMiami Pam Adebajozłoty Stan Draymond zielony Boston Robert Williams III.

Po utworzeniu drużyny Smarta i Williamsa po raz pierwszy od tego czasu Boston miał wielu graczy w drużynie All-Defensive. Rajon Rondo Kevin Garnett obaj byli w zespole w latach 2011-12.

W Celtics ostatecznie głosowało sześciu graczy jako Jaylyn BrownI Jason Tatum I Alhorford Wszyscy otrzymali pierwszy głos na drużynę. Straż rezerwowa Celtics Derek Białyzdobyty na Deadline Trade od San Antonio Spurs, zdobył trzy głosy dla drugiej drużyny.

Wybór Holidaya, jego czwarty w sumie, przyniósł nagrodę w wysokości 120 000 $.

To był siódmy wybór Greena dla zespołu i zrobił to w zaledwie 46 meczach. Według ESPN Statistics and Information Research tylko Andrei Kirilenko (41 w latach 2004-05) i Scottie Pippin (44 w latach 1997-98) sprawił, że drużyna All-Defensive zagrała w mniejszej liczbie meczów.

Adebayo zrobił swoją trzecią karierę w All-Defensive Team (wszystkie drugie zespoły), podczas gdy był drugi dla Thybulle i pierwszy dla Williamsa.

juniorzy Evan Mobley Cleveland i Herb Jones z Nowego Orleanu zajęli piąte i szóste miejsce w głosowaniu napastników. Nie udało im się zostać pierwszym debiutantem All-Defense od czasu Tima Duncana w latach 1997-1998.

READ  Kirby Smart nie chce „zarządzać” bramką transferową po odejściu Amarius Mims

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.