Mark Wahlberg jest najnowszym zamożnym człowiekiem, który zrezygnował z Kalifornii na rzecz stanu wolnego od podatku

Kalifornijski sen Równie dobrze mógłby to być sen z Nevady. To znaczy, jeśli jesteś Markiem Wahlbergiem.

Na początku tego tygodnia aktor i przedsiębiorca wyjaśnili w talk show CBS rozmowa Postanowił przenieść się z Golden State do Silver One, aby zapewnić swoim dzieciom jak najlepszy sposób życia.

„Możliwość zapewnienia moim dzieciom lepszego życia oraz realizowania i realizacji ich marzeń, niezależnie od tego, czy jest to moja córka jako koń ujeżdżeniowy, mój syn jako koszykarz, czy mój najmłodszy syn jako golfista, miała dla nas cały sens” powiedział o przeprowadzce jego rodziny.

Pochodzący z Massachusetts ojciec czwórki dzieci, który jest żonaty z modelką Rheą Durham, powiedział, że chciałby móc pracować w domu. Wyjaśnił, że przeniósł się do Kalifornii dwa lata temu, by rozpocząć karierę aktorską, a skończyło się na tym, że nakręcił tylko dwa filmy. on jest Wystawił swoją posiadłość w Beverly Hills na sprzedaż Na początku tego roku Mówi się, że został zakupiony Dwie wielomilionowe nieruchomości w Las Vegas.

Wahlberg jest jednym z wielu Kalifornijczyków, którzy opuścili stan podczas pandemii, exodusu idź dalej dobrze Zamknięcie się skończyło. a Raport Fed w Chicago Post z lipca pokazał, że Kalifornia miała jeden z najwyższych wskaźników ruchów wychodzących przed 2020 r., który przyspieszył podczas pandemii. puchnąć na niebie w przypadku z Najwyższa stawka podatku dochodowegoW połączeniu ze swobodą lokalizacji w erze pracy zdalnej wielu mieszkańców zostało wepchniętych w ramiona stanów, w których nie ma podatków dochodowych.

pas słoneczny Był szczególnie popularny, zwłaszcza w bezcłowych rajach w Teksasie, gdzie Elon Musk chodzić po okolicyA Florydadokąd przenoszą się bogaci Amerykanie Cztery razy szybciej z dowolnego innego kraju.

„Ponieważ praca zdalna stała się w ciągu ostatniego roku nową normą dla firm, otworzyła drzwi dla większej liczby osób do odejścia z miejsca pracy i poznania życia w nowym obszarze” – Randy Ryerson, wiceprezes ds. marketingu i komunikacji w Penske’s Firmy wynajmujące ciężarówki, powiedział Fortune w majonez.

READ  Kim jest Doll w The Masked Singer? Zobacz wskazówki!

Nevada również nie ma państwowego podatku dochodowego, a zatem odnotowała napływ nowych mieszkańców. raport z Fundacja Podatkowa Obserwujący wzorce imigracyjne od 2020 do 2021 r. wykazały, że populacja stanu wzrosła o 1,3%, podczas gdy Kalifornia straciła 0,8% swojej populacji w tym samym okresie.

Wahlberg powiedział, że ma nadzieję, że wybory gubernatorskie w Nevadzie doprowadzą do ulg podatkowych dla stanu, aby mogło „zbudować najnowocześniejsze studio” i „uczynić Hollywood 2.0”.

Dodaje: „Przybyliśmy tutaj, aby nadać sobie nowy wygląd, nowy początek dla dzieci, a tutaj jest wiele okazji”.

Zapisać się do Funkcje bogactwa Lista e-mailowa, dzięki której nie przegapisz naszych największych funkcji, ekskluzywnych wywiadów i śledztw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *