Masahiro Sakurai uruchomił własny kanał YouTube poświęcony tworzeniu gier

Gra Super Smash Bros. Ostateczny Reżyser Masahiro Sakurai wczoraj drażnił się z nowym ogłoszeniem, ujawniając dziś, że jego własny kanał na YouTube, zatytułowany Masahiro Sakurai o tworzeniu gier.

Jak sugeruje tytuł, ten kanał skupi się na tworzeniu gier i tym, co sprawia, że ​​granie jest tak zabawne. Oczywiście obejmie „różne tematy” z tym związane, a teraz możesz obejrzeć jego pierwszy film (powyżej). Sakurai przesłał także inne treści dla fanów i początkujących programistów.

Sakurai wspomina, jak planuje przesyłać filmy po japońsku i angielsku, i będzie starał się dostarczyć prawdziwy materiał z gry, gdy tylko będzie to możliwe. Aby zachować ostrożność, może skupić się na klasycznych nagraniach z gry zamiast na nowoczesnych rzeczach.

Ma także ukłon Nintendo, aby pochwalić się swoimi wersjami rozwojowymi Smash Bros. i dokumenty projektowe napisane przez – więc fani Smasha mogą się na niego spodziewać. Aby było jasne, Sakurai wyjaśnił, że „Nintendo nie uczestniczy w tym kanale” i że jest to jego osobisty projekt.

On też nie chce na tym czerpać korzyści, więc najwyraźniej nie będzie żadnych reklam. A w większości filmów będzie wyglądał „krótko i słodko”, ponieważ musi płacić edytorom wideo i tłumaczom. Nie będzie też regularnie prosić widzów o polubienie, zasubskrybowanie lub naciśnięcie dzwonka powiadomień.

Oto kilka innych filmów, które Sakurai do tej pory przesłał na swój kanał YouTube. Pierwszy to prezentacja jego pracy twórczej — droczy się nawet ze swojego kolejnego post-Smash Ultimate jako „TBD”, podczas gdy drugi film dotyczy szczegółów projektu:

Co myślisz o tym nowym kanale YouTube autorstwa Sakurai? Czy weźmiesz udział? Zostaw komentarz poniżej.

READ  New York Times upuszcza „płód” jako rozwiązanie Wordle

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *