Matthew Perry ujawnia, że ​​nadużywanie opioidów doprowadziło go do śmierci – raport – termin

Mateusz Perry Otwierając się na temat kryzysu zdrowotnego, który prawie odebrał mu życie lata temu, napisał w swoich nadchodzących wspomnieniach, że erupcja okrężnicy spowodowana długotrwałym uzależnieniem od opioidów skłoniła lekarzy do powiedzenia jego rodzinie, że aktor ma 2% szans na przeżycie.

W nowym wywiadzie dla magazynu People The Przyjaciele Gwiazda, która ma teraz 53 lata, ujawnia, że ​​w wieku 49 lat spędził pięć miesięcy w szpitalu i dwa tygodnie w śpiączce. Mówi, że używała worka kolostomicznego przez dziewięć miesięcy.

„Lekarze powiedzieli mojej rodzinie, że mam 2 procent szans na przeżycie” – mówi LUDZIE. „Założyłem coś, co nazywa się maszyną ECMO, która wykonuje wszystkie oddechy za serce i płuca. To się nazywa Zdrowaś Maryjo. Nikt tego nie przeżyje”.

Perry szczegółowo opisuje swoje uzależnienie od alkoholu i opioidów w swojej nowej autobiografii Przyjaciele, kochankowie i wielka przerażająca rzecz, ukaże się 1 listopada. „Chciałam się podzielić, kiedy byłam bezpieczna przed powrotem na ciemną stronę wszystkiego”, mówi w ekskluzywnej historii na okładkę magazynu. „Musiałem poczekać, aż będę bezpiecznie trzeźwy – i wolny od poważnej choroby alkoholizmu i uzależnienia – aby to wszystko zapisać. Najważniejsze było to, że byłem pewien, że to pomoże ludziom.

Aktor już wcześniej omawiał swoje zmagania z nadużywaniem narkotyków, ale powagę jego kryzysu zdrowotnego w wieku 49 lat trzymano w tajemnicy. Podczas biegu szczegółowo omawia uzależnienie Przyjaciele.

Jak mówi, występując w sitcomie w wieku 24 lat, Perry coraz częściej sięgał po alkohol. „Poradzę sobie z tym” – mówi aktor. „Ale kiedy miałem 34 lata, byłem naprawdę w tarapatach. Ale były lata, kiedy byłem trzeźwy. Sezon 9 był rokiem, w którym byłem trzeźwy przez całą drogę. jak: „To powinno mi coś powiedzieć”.

W pewnym momencie Perry był uzależniony od środków przeciwbólowych, mówi, że przyjmował 55 Vicodinu dziennie, a jego waga spadła do 128 funtów. „Nie wiem, jak przestać”, mówi. „Jeżeli policja przyjdzie do mojego domu i powie: 'Jeśli dziś wypijesz, zabierzemy cię do więzienia’, zacznę się pakować. Nie mogłem przestać, gdy choroba i uzależnienie postępowały. Więc z wiekiem jest coraz gorzej.

READ  Co to jest akwamacja? Proces stojący za „Zieloną Kremacją” Desmonda Tutu | Desmond Tutu

Perry mówi Przyjaciele Gwiazdy „rozumieły, były cierpliwe. To jak pingwiny. Pingwiny w naturze, gdy jeden jest chory lub jeden jest ciężko ranny, inne pingwiny otaczają go i podpierają. własne. To właśnie zrobiła dla mnie obsada.

Aktor mówi, że przez lata był na odwyku 15 razy i jest teraz „bardzo zdrowy”. Przeszedł 14 operacji żołądka, a blizny to „wiele przypomnień, by zachować spokój. Wszystko, co muszę zrobić, to spojrzeć w dół.

„Mój terapeuta powiedział:„ Następnym razem, gdy pomyślisz o zażyciu Oxycontin, pomyśl o posiadaniu worka kolostomijnego na resztę swojego życia ”- mówi Perry. „Otworzyło się małe okienko i przeczołgałem się przez nie i nie potrzebowałem już oksykontynu”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.