Mecz Florida East Washington przeniesiony na niedzielę w południe

Mecz piłki nożnej pomiędzy Florydą a Wschodnim Waszyngtonem, zaplanowany na sobotę, został przełożony na niedzielę 2 października w południe na stadionie Ben Hill Griffin w Steve Spurrier Collegiate Athletic Association of Florida Field ogłosiło dzisiaj. UAA kontynuuje współpracę z UF oraz urzędnikami lokalnymi i stanowymi w celu monitorowania huraganu Ian i wszelkich potencjalnych skutków w nowo zaplanowanym terminie.

Ponadto Uniwersytet ogłosił poniedziałek Zajęcia i wszystkie zajęcia akademickie i związane ze studentami, w tym lekcje online, są odwołane od środy do piątku. poważne aktualizacje pogodowe W przypadku kampusu jest publikowany na ich stronie internetowej.

Wszystkie bilety wystawione na sobotę będą honorowane w niedzielę. Fani z kontem Gators Ticket Office są zachęcani do korzystania z menedżera konta na FloridaGators.com/tickets w celu odsprzedaży niewykorzystanych biletów.

Gra pozostanie dostępna cyfrowo w sieci ESPN+/SEC Network+ i będzie emitowana w sieci Radio Gators firmy LEARFIELD. Pełna lista afiliantów radiowych zostanie opublikowana w sobotę.

Większość zajęć w dniu meczu, w tym backhandling, pozostanie taka sama w niedzielę, z wyjątkiem tego, że na University Street nie będzie zamkniętych dróg, co spowoduje zmodyfikowaną trasę Gator. Pełne szczegóły Gator Walk będą dostępne w dalszej części tygodnia.

READ  Gotowe spojrzenie na to, kto utworzył pierwszy zespół

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.