Mężczyzna zmarł po upadku na pokazie w Filadelfii w zeszłym tygodniu

Mężczyzna zmarł po upadku z torów kolejowych podczas koncertu otwierającego The Weeknd Tour w Filadelfii.

Policja w Filadelfii potwierdziła The Post, że koncertowiec, który nie został jeszcze zidentyfikowany, doznał urazu głowy po upadku z 40 stóp na Lincoln Financial Square 14 lipca.

Urzędnicy twierdzą, że 32-latek został zabrany do Szpitala Uniwersyteckiego Thomasa Jeffersona wkrótce po 23:00 i został uznany za zmarłego kilka minut po północy.

Promotor trasy, Live Nation, był również odpowiedzialny za: Promocja festiwalu Killer Astroworld Travisa Scotta W rezultacie zginęło 10 osób, a setki zostało rannych.

Po przeprowadzeniu dochodzenia policja powiedziała, że ​​upadek mężczyzny był najwyraźniej przypadkowy.

Bob Lange, starszy wiceprezes ds. komunikacji w Philadelphia Eagles, który kieruje Lincolnem, powiedział, że wypadek prawdopodobnie miał miejsce po zakończeniu koncertu, gdy ludzie opuszczali budynek.

The Post skontaktował się z Wydziałem Policji w Filadelfii, Live Nation i Bobem Lange, aby uzyskać więcej komentarzy.

Trasa koncertowa Weeknd „After Hours til Dawn” obejmuje najlepsze utwory piosenkarza z jego czwartego i piątego albumu studyjnego „After Hours” i „Dawn FM” wydanych na początku tego roku.

Weeknd Tour Opening Show odbył się 14 lipca na Lincoln Financial Square.
AP

Trasa miała pierwotnie rozpocząć się w Rogers Center w Toronto, ale koncert został przełożony z powodu ogólnokrajowego zaciemnienia, co uczyniło Philadelphia Show imprezą otwierającą.

Fani The Weeknd długo czekali na jego trasę, która miała rozpocząć się w 2020 roku, ale została dwukrotnie przełożona z powodu pandemii.

READ  Umiera Chloe Gulager, aktorka „Virginian” i „Last Picture Show”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.