Michael J Fox przyznaje Leonardo DiCaprio zasługę inspirującej emerytury

Michael J. Fox mówi, że jeden z występów Leonarda DiCaprio dał mu „pokojowy” impuls do zaprzestania aktorstwa.

Gwiazda — która oficjalnie wycofała się z aktorstwa w 2020 roku — została ujawniona w Niedawny wywiad z Empire Obserwowanie roli DiCaprio w „Pewnego razu w Hollywood” Quentina Tarantino pomogło mu wytrwać w tej decyzji.

61-latek powiedział w 2020 roku, że wchodzi „Druga emerytura„Ponieważ on”Nie mogę liczyć na moją zdolność mówienia Każdego dnia”, sprawiając, że usposobienie jest niewygodne.

U Foxa zdiagnozowano chorobę Parkinsona w 1991 roku w wieku 29 lat, ale przyznał, że żył z „siedmioma latami zaprzeczania”, zanim ujawnił swoją diagnozę masom w 1998 roku.

Gwiazda „Powrotu do przyszłości” powiedziała w wywiadzie, że obejrzenie jednej ze scen DiCaprio w filmie z 2019 roku, w którym 48-letni zdobywca Oscara gra blaknącego hollywoodzkiego kolesia, który zmaga się ze świadomością, że jego kariera się kończy, dało mu dodatkowy impuls do odejścia.

Pomyślałem o Pewnego razu w Hollywood. [and] „Jest scena, w której postać grana przez Leonarda DiCaprio nie pamięta już swoich kwestii” — powiedział Fox. „Wrócił do swojej garderoby, krzycząc na siebie w lustrze. Po prostu szalenie dziwne. „

Następnie powiedział, że rola aktora przypomniała mu jego zmagania w prawdziwym życiu, dodając: „Miałem ten moment, kiedy patrzyłem w lustro i pomyślałem:„ Już jej nie pamiętam ”. Cóż, przejdźmy dalej. Było spokojnie”.

W zeszłym miesiącu ukochany aktor otworzył się na temat swojej oczekiwanej długości życia, zauważając, że „każdy dzień jest trudniejszy”.

„Nie umiera się na chorobę Parkinsona. Powiedział w a CBS Niedzielny poranny wywiad.

„Myślałem o jej śmierci. Nigdy nie będę miał 80 lat” – dodał. „Każdy dzień jest trudniejszy”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *