Microsoft Teams Premium wykorzystuje sztuczną inteligencję do podsumowywania Twoich spotkań

Microsoft może mieć sposób na zrobienie różnica Bardziej kusząca opcja na spotkania: niech AI zajmie się brudną robotą. firma wydanie Oferta usługi Teams Premium dla platformy Microsoft 365, która wykorzystuje sztuczną inteligencję do znacznego uproszczenia zarządzania spotkaniami. Warto zauważyć, że funkcja inteligentnego podsumowania automatycznie tworzy zadania, rozdziały, a nawet niestandardowe wyróżnienia. Opuszczasz spotkanie przeglądowe i możesz wiedzieć, jakie części obejrzeć, gdy nadrabiasz zaległości, nie wspominając o tym, nad czym będziesz musiał popracować.

Premium wykorzystuje również sztuczną inteligencję do tłumaczenia napisów w czasie rzeczywistym dla 40 języków mówionych, więc nie zawsze musisz czekać na tłumaczenia postprawdy, aby zrozumieć, co się stało. Przewodniki po spotkaniach automatycznie określają również „poprawne” opcje dyskusji.

Inne ulepszenia obejmują obsługę wirtualnych wizyt (pomyśl lekarzy i konsultantów), a także „wysokiej jakości” seminaria internetowe. Ulepszona ochrona poufnych danych dodaje tajne naklejki i znaki wodne, więc nie może tego zrobić pozbawiony skrupułów współpracownik Kradzież tajemnicy handlowej Wystarczy zrobić zrzuty ekranu podczas prezentacji.

Poprosiliśmy firmę Microsoft o szczegóły dotyczące dostępności i planów 365 potrzebnych do korzystania z usługi Teams Premium. Usługa naprawdę sprawia, że ​​strategia firmy jest jasna. Ma nadzieję przeciwstawić się Google Meet i Zoom, czyniąc zespoły niezbędnymi dla firm, które nie zawsze mają czas lub pieniądze na tworzenie podsumowań i tłumaczeń. Jednak konkurenci Microsoftu Nie stoją w miejscu – Dodatki premium mogą po dłuższym czasie stać się koniecznością.

Aktualizacja 13.10.11:10 ET: Microsoft powiedział Engadget, że Teams Premium będzie dostępny w lutym w cenie 10 USD za użytkownika miesięcznie. Będziesz potrzebować kwalifikującego się planu Microsoft 365, jeśli chcesz dodać do istniejących usług. Poniżej udostępniliśmy pełną listę.

  • projekt. Microsoft / Office 365 E1, E3, E5

  • mały biznes. Microsoft Teams Essentials (Azure AD), Microsoft 365 Business Basic, Business Standard i Business Premium

  • linia frontu. Microsoft 365 F1, F3 i Office 365 F3

  • Edukacja. Microsoft / Office 365 A1, A3, A5

  • Rząd. Microsoft / Office 365 G3 i G5

READ  Gra z kamerą w wirtualnej rzeczywistości Unrecord otrzymuje oficjalny zwiastun na stronie Steam

Wszystkie polecane przez Engadget produkty są starannie dobierane przez naszą redakcję, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś przez jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską. Wszystkie ceny są aktualne w momencie publikacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *