Miguel Saposhnik z Domu Smoka odchodzi jako uczestnik programu

Miguel Saposhnik, współmodel Smoczy Dom I częsty menedżer franczyzy Game of Thrones Smoczy Dom Pod koniec pierwszego sezonu. Scenarzysta i producent wykonawczy Ryan Condall będzie nadal występować w roli głównej w drugim sezonie – co było odebrany w zeszłym tygodniu.

Sapochnika w serialu zastąpi Alan Taylor, który prawdopodobnie będzie grał rolę bardzo podobną do Sapochnika, z tym wyjątkiem, że nie będzie prezenterem. Zamiast tego Taylor przejmie role producenta wykonawczego i reżysera, tak jak zrobił to Saposhnik. Podobnie jak Saposhnik, Taylor ma duże doświadczenie w tym wszechświecie, reżyserując kilka odcinków oryginalnego filmu. Gra o tronWłącznie z „za muremi ostatnie dwa rozdziały sezonu 1. Taylor wyreżyserował również kilka filmów, w tym Thor: Ciemny Świat A Terminator Genesisale przynajmniej on trony Odcinki są bardzo dobre.

Sapochnik pozostanie producentem wykonawczym serialu i ma umowę z HBO dotyczącą przyszłych projektów. Wraz z trzema odcinkami Smoczy Dom i klasyczne Gra o tron pierścienie jak „Hardhome„I”bękartowa bitwaSapochnik wyreżyserował także takie filmy jak: pulsować A repo mężczyźni. Sapochnik odejdzie Smoczy Dom Pracując nad serialem przez około trzy lata, pomagając pielęgnować go w procesie rozwoju wraz z Condallem i autorem Georgem R.R. Martinem.

Odejście Sapochnika nie powinno być szczególnie dużym zaskoczeniem, zwłaszcza biorąc pod uwagę ilość czasu, jaką poświęcił w ciągu ostatnich kilku lat na serię Game of Thrones. W rzeczywistości Sapochnik był na początku niezdecydowany Aby oficjalnie dołączyć do zespołu Smoczy Dom, choć pomagając rozwijać show. Podczas gdy Condall ostatecznie przekonał go do wejścia na pokład, wydaje się, że układ był ograniczony tylko przez ograniczony czas, aby pomóc rozpocząć show z właściwą nogą.

READ  Książę Jerzy i księżniczka Charlotte idą w procesji pogrzebowej królowej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *