Minnesota Twins Inn Miguel Sano za operację kolana; Nie ma harmonogramu powrotu

Baltimore – gracz Minnesoty Twins Miguel Sano On przejdzie operację naprawy uszkodzenia łąkotki w lewym kolanie i nie ma ram czasowych na jego powrót, powiedział we wtorek trener Rocco Baldeli.

Sano znalazło się w poniedziałek na 10-dniowej liście zarażonych osób. Doznał kontuzji 26 kwietnia, kiedy świętował zwycięstwo 5-4 Minnesoty nad Tygrysami, mecz, który został rozstrzygnięty w finale.

Sano wrócił do gry w sobotę, ale wyszedł wcześnie z bólem kolana.

„Próbował przejść przez to, ale zrobił coś podczas tego meczu i musieliśmy go wyeliminować” – powiedział Baldeli.

Sano nie było w klubie we wtorek po południu, zanim zmierzył się z bliźniakami Orioles. Baldeli powiedział, że procedura odbędzie się jeszcze w tym tygodniu.

„Zdecydowanie był za zrobieniem tego i myślę, że nasz personel medyczny by się z nim zgodził” – powiedział Baddeley.

Nie jest pewne, jak długo Sano będzie wykluczone z gry.

„Nie mam rozkładu jazdy” – powiedział Baldeli.

To był ciężki sezon dla 28-letniego Sano, który w jednym home runie osiągnął 0,093 (5 za 54). Co gorsza, będzie tracił trochę czasu po doznaniu kontuzji podczas świętowania po meczu.

„Nie ma jak o tym mówić [the injury] Nie wspominając o tym, powiedział Baldeley. „Szczerze, zagłębienie się w to nie daje wiele. Facet po prostu chce dostać [the surgery] Odbywa się to tak szybko, jak to możliwe, aby mógł wrócić na pole.

Sano zaangażował się w majors z Twins w 2015 roku i całą karierę spędził w klubie. Osiągnął 34 Homera w 2019 roku i 30 w zeszłym sezonie.

READ  Prawnik: Sprawy Deshauna Watsona mogą mieć inne wyniki niż postępowanie karne, handel ma „przerażający efekt”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *