Mod kooperacyjny Skyrim Together Reborn widzi ponad 50 tys. pobrań na początku weekendu

Nowo wydana kooperacja Skyrim Together Reborn nowoczesny Zacząłem świetnie. W rzeczywistości został już pobrany ponad 50 000 razy od czasu jego wydania w piątek.

Wraz z tym nowym modem do The Elder Scrolls 5, zespół wspólnie udostępnił również małą aktualizację dotyczącą jego celu. Opisywany jako „namiętny projekt” przez niewielką garstkę wolontariuszy, deweloper ujawnił, że przetestował go z „ponad 30 graczami”, chociaż nie oznaczało to ściśle MMO.

The Elder Scrolls 5: zwiastun rocznicowy Skyrim.

Zespół wyjaśnił, że „celem modu jest stworzenie prawdziwego trybu wieloosobowego Skyrim, który wprowadza tryb wieloosobowy online do tej gry dla jednego gracza”, zauważając, że jest przeznaczony do użytku przez dwóch do ośmiu graczy jednocześnie.


Data pobrania Skyrim Together Reborn od 11/07/22 (przez Mody Nexusa).

Zespół przesłał również nowy film szczegółowo opisujący proces instalacji moda (patrz poniżej), a także udostępnił plik Odtwórz przewodnik A początek Dokument dla wszystkich użytkowników – Deweloper twierdzi, że obie są niezbędną lekturą dla każdego, kto chce korzystać z nowego moda.

Tutaj napisano: „Aby zagrać w Skyrim Together Reborn, musisz użyć Skyrim Special Edition 1.6 na Steam. Nie potrzebujesz płatnego pakietu modów Anniversary Upgrade. W rzeczywistości zalecamy grę bez niego. Wersje VR, konsolowe, legendarne i Gamepass nie są obsługiwane. Ani Skyrim Special Edition 1.5 (znana również jako aktualizacja przedrocznicowa).”


Skyrim Together Reborn: Pierwsze kroki i jak grać (za pośrednictwem The Together Team).

w zeszłym tygodniu przed Skyrim wypuszczamy razem RebornDeweloper poprosił, aby jego społeczność doceniła fakt, że ten tryb jest rodzajem zabawnej, pełnej miłości pracy wszystkich zaangażowanych. W związku z tym mogą wystąpić pewne nieuniknione problemy z jego wydajnością.

Przekształcenie gry jednoosobowej w grę wieloosobową bez kodu źródłowego jest prawie niemożliwe, zwłaszcza gdy zespół programistów składający się z garstki studentów robi to za darmo w wolnym czasie” – napisał zespół.

„Proszę o tym pamiętać podczas grania w Reborn. Nie będzie idealnie. Czasami się zawiesza, niektóre misje będą się zawieszać, będą błędy. Tego nie da się naprawić. ogromne studio, takie jak Bethesda, tworzące grę wieloosobową. Jest jednak grywalna, fajna i o wiele lepsza niż stary mod Skyrim Together, który był celem Reborn.

READ  iOS 15.4 beta 3 jest teraz udostępniany programistom przed podobno marcową premierą [U: Public beta]

Poniżej możecie obejrzeć film o nowym modzie testowanym przez Together Developers (który został przesłany w maju).

W tym czasie twórca napisał: „W tym tygodniu w końcu pracujemy nad synchronizacją misji. Byliśmy podekscytowani, aby pokazać wam wszystkie, więc oto podsumowanie niektórych kluczowych pytań fabularnych. Należy pamiętać, że ten system jest wciąż bardzo nowy i będziemy pracować nad jego ulepszeniem w nadchodzących tygodniach, na przykład przez dodanie „okna synchronizacji”.

Synchronizacja misji Skyrim Together Reborn (przez The Together Team).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *