Moje letnie wakacje dostaną wersję angielską

kredka Shin Chan

obrazek: Kuchnia Tysiąclecia

ostatni rok, Gra została wydana na Nintendo Switch w Japonii o nazwie Kredka Shin Chan: Ura do Hakase no Natsuyasum (Crayon Shin-chan: Moje letnie wakacje z profesorem). Skrzyżowanie legendarnej mangi kredka Shin Chan A na dłuższą metę moje letnie wakacje Seria gier wideo wydawała się powolna, zrelaksowana, relaksująca i wszystko, czego można chcieć od gry z naciskiem na letnie wakacje.

Oto zwiastun japońskiego wydania z 2021 r.:

ク レ ヨ ン し ん ち ゃ ん 『オ ラ と 博士 の 夏 休 み ~ お お な い 七日 間 の 旅 [Nintendo Direct 2021.2.18]

Wygląda pięknie, prawda? Kazu Ayabe, reżyser głównej serii, również był odpowiedzialny za tę grę, a dodanie bardziej współczesnej grafiki – była to pierwsza gra na PS1 i nowsza na PSP – sprawiła, że ​​wszystko wyglądało jeszcze ładniej. Jak każda inna gra głównie moje letnie wakacje Seria Wszyscy zakładaliśmy, że będzie to wydanie wyłącznie w Japonii, ale okazało się, że wszyscy się myliliśmy w najlepszy możliwy sposób.

Obraz artykułu zatytułowanego Cruisy Japanese Summer Game dostaje zaskakującą angielską wersję

obrazek: Kuchnia Tysiąclecia

Wcześniej dzisiaj ogłoszono, że nie tylko tak jest Kredka Shin Chan: Ura do Hakase no Natsuyasum Teraz pojawia się na PlayStation 4, ale jest również tłumaczony na wiele języków zachodnich, w tym oczywiście na angielski, a także niemiecki, hiszpański i portugalski.

Jeśli zastanawiasz się, jak działają te gry, chodzi o zabawę podczas letnich wakacji dla dzieci. Spacerujesz po sennym mieście, rozmawiasz z ludźmi, grasz w małe gry i po prostu spędzasz czas. Jak mówi nowa strona gry w języku angielskim:

Ciesz się klimatem Japonii w środku lata. Wędruj pod szeroko otwartym niebem i słuchaj dźwięków cykad dźwięczących w górach i delikatnego szczebiotu strumieni, gdy poruszają się po zieleni. To doświadczenie, które natychmiast sprawi, że poczujesz nostalgię za japońskim latem.

Międzynarodowa wersja Kredka Shin Chan: Ura do Hakase no Natsuyasum Zostanie wydany w sierpniu na PS4 i Nintendo Switch.

READ  Oczyszczacz powietrza Dyson Zone zaczyna się od 949 USD

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *