Możesz dostać Galaxy S22 Ultra za 442 USD (jeśli inni kupujący cię nie pokonają)

Być może najlepszą rzeczą w nowych telefonach dla tych z nas, którzy nie mogą sobie na nie pozwolić lub nie mogą usprawiedliwić wydania ponad 1000 USD na to, co wielu uważa za niepotrzebny zakup, jest to, że pomagają one uczynić telefony poprzedniej generacji bardziej przystępnymi cenowo. Samsunga w zeszłym roku Galaxy S22 Ultra to świetny telefon, ale jego cena początkowa wynosząca 1199,99 USD sprawiła, że ​​dla większości ludzi był zbyt drogi. Jeśli cena również Cię zniechęca, Amazon oferuje szaloną zniżkę.

Galaxy S22 Ultra spełnia wszystkie wymagania Telefon pierwsza klasa. Jego duży 6,8-calowy ekran 120 Hz jest idealny do oglądania treści przez cały dzień, chociaż prawdopodobnie nie będziesz od czasu do czasu odkładał swoich urządzeń.

Ma potężny Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 pod maską i może nadążyć za Twoimi potrzebami w zakresie wielozadaniowości, więc bezsensowne kłótnie na WhatsApp podczas oglądania filmu o gotowaniu na YouTube nie będą problemem.

Urządzenie ma układ czterech kamer z jednostką główną 108 MP, ultraszerokokątnym aparatem 12 MP, teleobiektywem 10 MP 3x i teleobiektywem 10 MP. Robi doskonałe zdjęcia zarówno w dzień, jak iw nocy, niezależnie od tego, czy fotografowany obiekt znajduje się tuż przed tobą, czy daleko.

Wewnątrz znajduje się akumulator o pojemności 5000 mAh, więc nie trzeba go ładować kilka razy dziennie, a prędkość ładowania 45 W oznacza, że ​​kiedy nadejdzie czas ładowania, nie zajmie to tak długo, jak w przypadku innych telefonów.

Galaxy S22 Ultra obiecuje pięć lat wsparcia bezpieczeństwa i cztery lata aktualizacji systemu operacyjnego, które doprowadzą go do Androida 16. To jedyny tradycyjny flagowiec wyposażony w rysik.

128 GB Galaxy S22 Ultra kosztuje 1199,99 USD, ale Amazon obniżył cenę o 442 USD. Jest to umowa ograniczona czasowo. Istnieje już kilka wariantów, a Phantom White się kończy, więc działaj szybko i zdobądź jeden, póki możesz.

READ  Rozprzestrzeniły się plotki o opóźnieniu procesora AMD Ryzen 7000 „Zen 4”, a głównym winowajcą jest BIOS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *