Możesz teraz zainstalować następną dużą aktualizację systemu Windows 11 nieco wcześniej

Microsoft wydaje kolejną dużą aktualizację systemu Windows 11 Zwolnij pierścień podglądu Test końcowy dzisiaj. Oczekuje się, że Windows 11 22H2 będzie dostępny w nadchodzących miesiącach i będzie zawierał szereg istotnych zmian w systemie operacyjnym, w tym nowe foldery menu Start, zaktualizowane gesty dotykowe oraz przeciąganie i upuszczanie na pasku zadań.

Czekając, aż Microsoft oficjalnie wyda aktualizację za pośrednictwem witryny Windows Update, możesz utworzyć ostateczną wersję 22621, korzystając z opcji Windows Insider w sekcji Windows Update w systemie Windows 11. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zarejestrować się w systemie Windows. Wybierz Niejawny program testów i Wersja zapoznawcza.

Nowe foldery menu Start dla systemu Windows 11.
Obraz: Microsoft

Windows 11 22H2 zawiera nową funkcję tapety reflektorów, która przechodzi przez piękne tapety, które zwykle widzisz na ekranie blokady. Wersety na żywo są wbudowane w Windows 11 22H2 i są idealne dla osób niesłyszących, niedosłyszących lub każdego, kto chce automatycznie włączyć dźwięk. Napisy można tworzyć na urządzeniu z dowolnej zawartości audio, a podpisy można najechać kursorem na okno lub wyświetlić u góry lub u dołu ekranu.

Menedżer zadań również dostaje jeden Świetna renowacja W systemie Windows 11 22H2 z nowym trybem ciemnym i znacznie ulepszonym układem. Zawiera nowy wiersz poleceń zgodny z Dark Theme, który pozwala kontrolować, które aplikacje zużywają zasoby komputera, a także tryb wydajności. Jeśli jesteś fanem migawek w systemie Windows 11, możesz uaktualnić do tej aktualizacji i przeciągnąć aplikację na górę okna, aby wyświetlić wszystkie układy, których możesz użyć. Microsoft ulepsza również swoją funkcję Focus, aby dodać bezproblemowy tryb. Dzięki temu bardzo łatwo można szybko wyciszyć powiadomienia, dzięki czemu możesz zobaczyć tylko te ważne.

Wersety na żywo to świetny nowy dodatek.
Obraz: Microsoft

Witaj Menedżerze zadań trybu ciemnego.
Obraz: Microsoft

Większość użytkowników systemu Windows 11 z przyjemnością słucha przeciągania i upuszczania na pasku zadań, który umożliwia przeciąganie i upuszczanie plików do aplikacji, takich jak Photoshop. Nowe foldery menu Start pozwolą użytkownikom systemu Windows 11 dostosować wymyślony obszar menu Start jako elegancki wybór folderów.

Windows 11 22H2 zostanie oficjalnie uruchomiony na urządzeniach jeszcze w tym roku, co może mieć miejsce około września, ale aktualizacja jest wystarczająco duża, aby można ją było wstępnie zainstalować – zwłaszcza w przypadku tytułów na żywo.

READ  Nvidia Crypto Mining ukarała grzywną w wysokości 5,5 miliona dolarów za ujawnienie GPU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.