MRI nogi wykazuje pewne uszkodzenia, ale nie ścięgna Achillesa

Boston – dzban Houston Astros Jake Odorese Mówi, że rezonans magnetyczny na jego lewej nodze wykazał uszkodzenie, które zatrzymałoby go na czas nieokreślony, ale dodał, że czuje się szczęśliwy, że kontuzja na Fenway Park w tym tygodniu nie była gorsza.

Odorizzi usłyszał trzask w lewą kostkę podczas poniedziałkowego wieczoru w meczu z Bostonem, co spowodowało, że upadł po rzucie. 32-letni praworęczny mężczyzna obawiał się poważnego nawrotu ścięgna Achillesa.

Odorese zszedł z boiska w piątym meczu przegranej 6:3 po kontuzji i we wtorek znalazł się na liście kontuzji na 15 dni. prawa ręka Seth Martinez Wezwany z Triple-A Sugar Land, aby zastąpić go na aktywnej liście. Martinez zapewnił pomoc we wtorek wieczorem podczas wygranej 13-4 przez Houston, pozwalając na 1:2 w trzech rundach bezbramkowych.

Odorizzi powiedział, że rezonans magnetyczny ujawnił pewne uszkodzenia ścięgien i więzadeł, ale nie ścięgna Achillesa. Powiedział, że obecny plan wymaga leczenia bólu i rehabilitacji w celu poprawy zakresu ruchu i siły.

Nie ma ustalonego harmonogramu jego powrotu.

„Myślę, że nosze pogorszyły sytuację, niż było w rzeczywistości” – powiedział Odorizzi dziennikarzom przed końcem środowej serii z Red Sox. „To był po prostu szybki i głośny trzask. Słyszałem i czułem to, więc pomyślałem, że to najgorszy scenariusz”.

Powiedział, że uniknięcie kontuzji na koniec sezonu było tak pozytywnym wynikiem, na jaki miał nadzieję.

„Zrobiliśmy obrazowanie wczoraj i wróciło – nie ma uszkodzeń ścięgna Achillesa, więc jest to główne rozwiązanie. Jest tam jakieś inne uszkodzenie, ale nie samego ścięgna Achillesa” – powiedział Odorizzi. „Uniknęliśmy tego i myślę, że w tym momencie jest to najlepszy scenariusz”.

Odorizzi jest 3-2 z 3,13 ERA i 21 uderzeniami na siedem startów w tym sezonie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *