MultiVersus to bezwstydna mieszanka Space Jam i Smash Bros. – Ona pracuje

Odrzućmy to: niewiele jest oryginalnych MultiVersusNadchodzi darmowa gra walki. To tak oczywiste, że ma być jak Super rozbicie. Dwóch braci., tylko z postaciami Warner Bros. Zamiast postaci Nintendo i innych klasycznych gier wideo. Oznacza to, że zamiast Super Mario zostać pobitym przez Sephirotha, masz drużynę Kudłatego i Wonder Woman, aby walczyć z Aryą Stark i Królikiem Bugsem w Jaskini Batmana. To dziwne i straszne, ale też czujesz się jak w domu w świecie pełnym innych Jest to gra elektronicznaI zatłoczone miejsceI dr GharibI ratownicy. Choć to niegrzeczne, po spędzeniu czasu z MultiVersusZaczynam myśleć, że może to zakończyć się wielkim sukcesem.

Funkcjonalnie rdzeń MultiVersus odpowiadającej Druzgocący. To wojownik 2D, w którym celem jest wybicie przeciwników z poziomu, co robisz, zadając mnóstwo obrażeń; Im więcej obrażeń ma twój wróg, tym więcej będzie latał. To także gra o chaosie. Rzeczy toczą się tak szybko, że naprawdę musisz zwracać uwagę na to, co się dzieje, ale wciąż jest dużo strategii poza miksowaniem przycisków. (Chociaż wygrałem kilka meczów na początku, będąc maniakiem przycisków.) Nie grałem wystarczająco, aby zbadać niuanse rozgrywki, ale czułem się jak zaskakująco silny wojownik z dużą różnorodnością ataków i postaci.

MultiVersus Miesza trochę, oferując trzy główne tryby. Możesz walczyć jeden na jednego lub w klasycznym czteroosobowym trybie każdy na każdego, ale bitwy drużynowe mogą być najciekawsze. Tutaj gracze rywalizują w duetach, dążąc do wygrania czterech nokautów. Jest to szczególnie interesujące, ponieważ wśród standardowych kategorii czołgów i siniaków, MultiVersus Ma również postacie wspierające, które mogą pomóc swoim kolegom z drużyny w walce. Do tej pory grałem tylko z nieznajomymi, więc w meczach nie było zbyt wiele koordynacji. Ale jestem ciekaw, co się stanie, gdy wysokopoziomowi gracze zaczną ze sobą współpracować. Istnieje duży potencjał.

READ  EA przypisuje niższą sprzedaż Halo i COVID

MultiVersus

z tego, co grałeś, MultiVersus Rozgrywka jest podstawowa, przynajmniej wystarczająco dobra dla takiego amatora jak ja. Ale jego prawdziwą zaletą jest fakt, że jest wieloplatformowy i darmowy, co czyni go bardziej dostępnym niż inne Druzgocący, który zawsze ograniczał się do konsol Nintendo. To nie znaczy, że MultiVersus To oczywiście najlepsza gra, ale w ten sam sposób ma możliwość dotarcia do szerokiego grona odbiorców Jest to gra elektroniczna W końcu udało mu się przyćmić gry Battle Royale, które pojawiły się przed nim.

Ten sukces jest prawdopodobnie spowodowany rzeczami, których nie mogłem doświadczyć w fazie alfa. MultiVersus Ma przepustkę bojową i sklep w grze, ale ponieważ nie byłem jeszcze w stanie wydać prawdziwych pieniędzy na grę, nie jest jasne, jak hojne będzie odblokowanie nowej zawartości. podobnie, MultiVersus Prawdopodobnie będzie żył i umrze, gdy jego postać zostanie wychowana. W Alpha dostępnych było 15 znaków, co sprawia, że ​​czujesz się mały, gdy znasz ponad 80 znaków Rozbić Bros. Ostateczny. Ważną częścią będzie nie tylko regularne wypuszczanie nowych myśliwców, ale także Spraw, aby te pokazy wydawały się ekscytującym wydarzeniemco jest czymś Rozbić Bros. Mistrz umysłu Masahiro Sakurai opanował to.

Jak widzieliśmy w przeszłości, oryginalność rzadko ma coś wspólnego z sukcesem. I MultiVersus Ma potencjał, aby otworzyć gatunek bijatyk na zupełnie nową publiczność. Oczywiście jest za wcześnie, aby stwierdzić, czy to się rzeczywiście wydarzy, ale kawałki są tam – a pole jest szeroko otwarte Patrząc na nieznaną przyszłość Druzgocący. Wkrótce będziesz mógł to samodzielnie zweryfikować. Chwila MultiVersus Nie ma jeszcze ostatecznej daty premiery, otwarta beta zostanie wydana w lipcu. Gra zmierza na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.