Na nowego MacBooka Air może długo czekać

Apple przygotowuje się do zaprezentowania nowego MacBooka Air na dorocznej konferencji programistów (WWDC) w poniedziałek, ale nawet jeśli tak się stanie, możesz nie być w stanie go kupić od razu. według raport z BloombergMark GormanJednak zamknięcie COVID-19 w chińskich fabrykach produkujących MacBooki może oznaczać ograniczoną dostępność nowych urządzeń lub dłuższą datę premiery.

Polityka Chin w sprawie nierozprzestrzeniania koronawirusa Doprowadziło to do tymczasowego zamknięcia fabryk wytwarzających produkty Apple, w tym Pegatron i Quanta. mimo Chiny zaczynają się odprężać Pewne ograniczenia dotyczące ruchu Początkowo wrócił w marcuniektóre Dzielnice w Szanghaju są nadal zamknięte.

Analizator jabłek Oczekiwany Ming Chi Kuo Apple wyśle ​​od sześciu do siedmiu milionów nowych MacBooków Air przed trzecim kwartałem tego roku, jeśli zdolności produkcyjne Quanty powrócą do poziomu sprzed zamknięcia. Uważa również, że może być więcej dostaw nowego MacBooka Air niż obecnego 14-16-calowego MacBooka Pro – nowy MacBook Air ma być dostarczany zarówno przez Quanta, jak i Foxconn, podczas gdy MacBook Pro będzie dostarczany tylko przez Quanta. Apple ma obecnie Nowe zamówienia na MacBooka Pro oczekujące do końca lipca Z powodu zamknięć i częściowych braków.

Zarówno Gurman, jak i Ming-Chi Kuo zgadzają się, że nadchodzący MacBook Air nie będzie dostępny w szerokiej gamie kolorów. Prawdopodobnie będzie zawierał dwie standardowe opcje, takie jak obecny szary i srebrny, z dodatkiem dwóch nowych kolorów, w tym granatowego i „szampańskiego złota”. Gurman wierzy również, że MacBook Air będzie wyposażony w 13-calowy wyświetlacz, dwa porty USB-C, funkcje ładowania MagSafe i Touch ID. Nie oczekuje się, że będzie wyposażony w pasek dotykowy, może nawet Jest oceniany jak MacBook Pro.

READ  Martwy wzywa do śmierci drugiego skoku

Jeśli chodzi o nowego MacBooka Pro, Gurman mówi, że Apple pierwotnie planowało wypuścić „szybszą” 13-calową wersję urządzenia mniej więcej w czasie, gdy wypuszczono Air. Jednak ta data została podobno przesunięta z powodu blokad związanych z COVID w Chinach.

Przedstawiamy nowego MacBooka Air, który Prawdopodobnie będzie wyposażony w procesor M1Oczekuje się, że będzie to duża część szybko zbliżającego się wydarzenia WWDC firmy Apple w poniedziałek – podobnie jak projekt zestawu słuchawkowego rzeczywistości mieszanej firmy Apple, nawet jeśli Apple wyraźnie o tym nie wspomina. Ponieważ Apple chce zastąpić istniejący sprzęt i powiązane oprogramowanie, oczekuje się, że WWDC będzie mieć ukryty strumień. Zdominowany przez Rozszerzoną Rzeczywistość (AR) i Wirtualną Rzeczywistość (VR).

Jak zauważył Gurman i raport z The New York TimesWielbłąd Wprowadzać nowe narzędzia dla programistów co pozwala im zintegrować funkcje rzeczywistości mieszanej ze swoimi aplikacjami przed oczekiwaną premierą słuchawek w 2023 roku. Gorman zauważa, że ​​Apple pracuje nad dodaniem funkcji AR i VR również do swoich aplikacji, potencjalnie tworząc wersje VR FaceTime, Mapy, Notatki , kalendarz i sposób Wyświetla ekran komputera Mac przez zestaw słuchawkowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.