Nadawca 911 może zostać usunięty w celu obsługi wezwania do strzelania do bawołów

Oskarżony o morderstwo, Baton Gentron18, został oskarżony o podróżowanie 200 mil od swojego domu w Conclin w stanie Nowy Jork, specjalnie w celu zabicia Czarnych, podżeganych przez rasistowskie przekonania. Alternatywna teoria.

W sobotę otworzył ogień przed supermarketem, a następnie wszedł do środka i dalej strzelał do sklepikarzy i pracowników, mówią urzędnicy. Przyznał się do morderstwa pierwszego stopnia i przestępstwa… Pojawił się w sądzie w czwartek.

Pani Rogers powiedziała The Buffalo News Zadzwoniła pod 911, ukrywając się przed bandytą i szepnęła przez telefon, mając nadzieję, że uniknie jego ogłoszenia. Poradził jej nadawca.

„Wrzeszczała na mnie: 'Dlaczego szepczesz? Nie musisz szeptać’, pani Rogers powiedziała The News, 'Powiedziałam jej 'Pani, on wciąż jest w sklepie. Jest śmiertelnie przerażony. chcesz usłyszeć, co ma do powiedzenia. Czy możesz mi pomóc? Złościła się na mnie i odłożyła słuchawkę.

33-letnia pani Rogers powiedziała The News, że zadzwoniła do swojego chłopaka o 911.

Indywidualnie przedstawiła podobną interpretację wydarzeń Wywiad z New York TimesKiedy po raz pierwszy usłyszała strzały, powiedziała, że ​​stoi za ladą obsługi klienta sklepu.

Po zejściu na dół wyjęła komórkę, zadzwoniła pod numer 911 i szepnęła do nadawcy, że ktoś strzela do sklepu. Nadawca zapytał, dlaczego szeptała, a potem połączenie się zerwało, powiedziała pani Rogers w wywiadzie.

Pan. Anderson, rzecznik zarządu hrabstwa Erie, Mark Poloncarz, powiedział, że ponownie rozważył rozmowę podczas przesłuchania i nie jest jasne, kto się rozłączył.

Dodał, że działanie nadawcy nie wpłynęło na wysłanie połączenia. Komisarz policji w Buffalo Joseph A. Gramaklia powiedział, że 911 telefonów zostało odebranych od 2:30 w niedzielę, a funkcjonariusze przybyli do sklepu o 14:31.

Niemniej jednak, panie Pyłki powiedziały Na konferencji prasowej w środę Hrabstwo wniosło o zwolnienie nadawcy, który pracuje od ośmiu lat, twierdząc, że obsługa wezwania jest „całkowicie niedopuszczalna”.

READ  Włochy zdobywają łódź rosyjskiego miliardera Melnishenko

Madison Ruffo, rzeczniczka CSEA Region 6, związku urzędników państwowych reprezentującego nadawcę, powiedziała, że ​​nie będzie komentować kwestii dyscyplinarnych ani aktywnych dochodzeń dotyczących jego członków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.