Nadawca 911 może zostać usunięty w celu obsługi wezwania do strzelania do bawołów

Oskarżony o morderstwo, Baton Gentron18, został oskarżony o podróżowanie 200 mil od swojego domu w Conclin w stanie Nowy Jork, specjalnie w celu zabicia Czarnych, podżeganych przez rasistowskie przekonania. Alternatywna teoria.

W sobotę otworzył ogień przed supermarketem, a następnie wszedł do środka i dalej strzelał do sklepikarzy i pracowników, mówią urzędnicy. Przyznał się do morderstwa pierwszego stopnia i przestępstwa… Pojawił się w sądzie w czwartek.

Pani Rogers powiedziała The Buffalo News Zadzwoniła pod 911, ukrywając się przed bandytą i szepnęła przez telefon, mając nadzieję, że uniknie jego ogłoszenia. Poradził jej nadawca.

„Wrzeszczała na mnie: 'Dlaczego szepczesz? Nie musisz szeptać’, pani Rogers powiedziała The News, 'Powiedziałam jej 'Pani, on wciąż jest w sklepie. Jest śmiertelnie przerażony. chcesz usłyszeć, co ma do powiedzenia. Czy możesz mi pomóc? Złościła się na mnie i odłożyła słuchawkę.

33-letnia pani Rogers powiedziała The News, że zadzwoniła do swojego chłopaka o 911.

Indywidualnie przedstawiła podobną interpretację wydarzeń Wywiad z New York TimesKiedy po raz pierwszy usłyszała strzały, powiedziała, że ​​stoi za ladą obsługi klienta sklepu.

Po zejściu na dół wyjęła komórkę, zadzwoniła pod numer 911 i szepnęła do nadawcy, że ktoś strzela do sklepu. Nadawca zapytał, dlaczego szeptała, a potem połączenie się zerwało, powiedziała pani Rogers w wywiadzie.

Pan. Anderson, rzecznik zarządu hrabstwa Erie, Mark Poloncarz, powiedział, że ponownie rozważył rozmowę podczas przesłuchania i nie jest jasne, kto się rozłączył.

Dodał, że działanie nadawcy nie wpłynęło na wysłanie połączenia. Komisarz policji w Buffalo Joseph A. Gramaklia powiedział, że 911 telefonów zostało odebranych od 2:30 w niedzielę, a funkcjonariusze przybyli do sklepu o 14:31.

Niemniej jednak, panie Pyłki powiedziały Na konferencji prasowej w środę Hrabstwo wniosło o zwolnienie nadawcy, który pracuje od ośmiu lat, twierdząc, że obsługa wezwania jest „całkowicie niedopuszczalna”.

READ  Parlament Europejski był wstrząśnięty sprawą korupcji w Katarze

Madison Ruffo, rzeczniczka CSEA Region 6, związku urzędników państwowych reprezentującego nadawcę, powiedziała, że ​​nie będzie komentować kwestii dyscyplinarnych ani aktywnych dochodzeń dotyczących jego członków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *