Najważniejsze wydarzenia Giants vs. Eagles: Hurts, Philly Idź na mistrzostwa NFC

The NFL Runda dywizji była kontynuowana w sobotę na FOX, a wszystkie oczy były zwrócone na NFC.

Po tygodniu przerwy, Jalen cierpi i najlepiej rozstawionych Orły z Filadelfii otworzyli sezon po dominacji Daniela Jonesa i szósty poziom Giganci z Nowego Jorku, 38–7. Dzięki wygranej Eagles wywalczyli sobie bilet do NFC Championship Game, gdzie pokonali nr. zmierzy się 5. Kowboje z Dallas albo nie. 2 San Francisco 49ers.

Wcześniej tzw Szefowie Kansas City zatrzymany Jaguary z Jacksonville Aby skasować bilet na mecz o mistrzostwo AFC.

Oto najlepsze sztuki!

Philadelphia Eagles 38, New York Giants 7

Zaczęło się z hukiem!

Eagles byli w czerwonej strefie przez pierwsze kilka minut gry, gdy Hurts schodzili głęboko Devonta Smith na 40 jardów w drugiej akcji gry.

Potem ciasny koniec Dallasa Goederta Skończył pracę, uruchamiając wynik 16 jardów, aby dać Orłom wczesne prowadzenie 7-0.

Odmówiono!

Jednak pierwsze posiadanie Giants było dalekie od zakończenia. Drużyna szosowa odwróciła sytuację po tym, jak zabrakło czwartego i ósmego miejsca po dwóch workach od obrońcy Eagles na 40-jardowej linii Philly. Hassana Reddicka.

Wysokie loty

Filadelfia prowadziła 14-0 na koniec pierwszej kwarty dzięki fantazyjnej pracy nóg Smitha.

Rozpoczyna się katastrofa

Jones został wyeliminowany w pobliżu środka pola podczas następnej jazdy Giants przez narożnika Eagles Jamesa Bradberry’ego.

Tak po prostu piłka wróciła do rąk Hurtsa, rozpoczynając drugą kwartę.

ciągnie się

Po tym, jak obie drużyny zdobyły trzy i wyszły na zewnątrz po swoich kolejnych posiadłościach, Orły odbiły się z kolejnym wynikiem w połowie drugiej kwarty. Boston Scotta Uderzył w przyłożenie z 3 jardów, zwiększając prowadzenie Philly do 21-0.

Wyłączenie trwa

Na mniej niż minutę przed przerwą, Hurts wbiegł na bramkę z 5 jardów, dzięki czemu jego drużyna prowadziła 28-0.

READ  Ustawa została uchwalona, ​​aby zapobiec próbom obalenia wyników wyborów prezydenckich

Wizja dzikiego kota

Następnie Giants uniknęli shutoutu Saquona BarkleyaW Monster Run pomógł założyć film krótkometrażowy Matt Breda Przyłożenie w połowie trzeciej kwarty. Tak po prostu, 28-7 było grą do 21 punktów.

Zapieczętowanie umowy

Orły dodały krótki rzut z gry pod koniec czwartej kwarty Kennetha Cainwella Odbijając się i zdobywając 35 przyłożeń na mniej niż dwie minuty przed końcem. Ukończony 38-7.