National Cheesesteak Day Philadelphia Zdjęcia z Twittera przedstawiające prośbę Jima Kenneya to stek hoagie

Niektórzy mieszkańcy Filadelfii pokłócili się z burmistrzem Jimem Kenneyem o jego politykę. Inni mogą teraz zrobić to samo ze względu na kolejność plasterków sera. Ale ludzie są naprawdę wściekli na zdjęcia.

W piątek, z okazji Narodowego Dnia Sera, konto miasta na Twitterze upamiętniło to wydarzenie, publikując na Twitterze rzekomą prośbę Kenny’ego o steki serowe: amerykański ser, cebulę i keczup. Wątpliwe, ale na domiar złego towarzyszyło mu zdjęcia Z moich niezidentyfikowanych zainteresowań – wahamy się, czy nazwać to cheesestekiem, a biuro szeryfa później potwierdziło, że tak nie jest – z piklami, papryczkami bananowymi i dużą ilością czerwonego keczupu.

W ciągu godziny tweet zebrał ponad 53 000 wyświetleń i wiele gniewnych odpowiedzi. Ale nie kupujemy, że te zdjęcia są prawdziwe.

Chociaż nie możemy powiedzieć na pewno, między źle skomponowanymi obrazami a częstym używaniem przez miasto emotikonów z uśmiechniętą buźką, brzmi to dla nas jak klasyczny przypadek wściekłości.

Czym jest zły smak i co ma wspólnego z plastrami sera?

Rage-baiting, znany również jako rage-farming, jest powszechną praktyką w mediach społecznościowych, gdzie twórcy treści publikują rzeczy, które celowo rozzłoszczą widzów. Zwykle celem jest zdobycie wirusów, ponieważ, nie oszukujmy się, kiedy ludzie są źli z powodu tweeta lub filmu, udostępniają go.

Na TikToku notorycznie zły rolnik Ryan Gawlik celowo nazywa espresso „Expresso” lub wgryza się w cały batonik KitKat, nie rozbijając go, aby zwiększyć swoje zaangażowanie. Powiedział, że stało się to lukratywnym posunięciem w jego karierze od środka.

Szczególnie na scenie gastronomicznej popularne są celowo złe i obrzydliwe zamówienia. Lubi Blat z nachosami. lub ostatnio „scratch” makaron Zrobiony z mieszanego makaronu, który wywołał oburzenie.

Podejrzewamy, że tweet Mediny nie jest inny. Kiedy użytkownik odpowiedział: „To nie może być prawdziwe”, konto miasta odpowiedziało: „”, inaczej znane jako „ponura twarz”, żółta twarz z zaciśniętymi zębami, aby wyrazić zdenerwowanie lub zakłopotanie.

READ  Wybór Morgana Stanleya mówi, że na rynkach rozpoczęła się zmiana paradygmatu. czego oczekujesz?

Zdjęcia są również szczególnie obrzydliwe, prawie jak coś z popu Chłopcy, którzy potrafią gotować Strona na Instagramie – konto z memami publikujące zdjęcia celowo źle wyglądających posiłków – czyli dawno temu w 2013 roku, kiedy Pieczona Marta Stewart Internauci za jej brzydkie zdjęcie z jedzeniem.

Warto zauważyć, że zdjęcia jedzenia na koncie Philly wydają się pochodzić z niego. Wyszukiwarka odwróconego obrazu Google nie mogła śledzić, gdzie jeszcze została opublikowana. Co oznacza, że ​​ktoś w biurze szeryfa mógł już zrobić ten posiłek – tak.

TZdjęcia nie pasują do zwykłej aranżacji Kenny’ego

Lekkie towarzyskie śledztwo potwierdziło fakt, że Kenny ma prawdziwy gust do amerykańskiego kombu, cebuli i ketchupu. Jego zespół prasowy potwierdził później to samo w The Inquirer. Rzecznik powiedział, że poleca również Trainwreck Cheesesteak w Becks Cajun Café na mniej tradycyjne zamówienie.

Ale nigdy nie prosił o pikle, surowe pomidory ani nic innego, co było ułożone wysoko na tych zdjęciach.

W rzeczywistości burmistrz opublikował tweet z własnego konta o Narodowym Dniu Cheesesteak z pozornie normalnym cheesestekiem (Chociaż zdecydował się na ketchupZgromadzenie odbywa się w Reading Terminal Market, a następnie trafia do jego biura.

W 2018 roku Kenny napisał na Twitterze o wycieczce do Maxa, gdzie kupił amerykański ser, cebulę i – nie ketchup, ale ostry sos. do przyjęcia!

Co miasto mówi o jej tweecie?

Na Twitterze administratorzy kont miejskich trzymają się niewiele – i używają w tym procesie wielu GIF-ów.

Ale zapytany o zdjęcia przez The Inquirer, rzecznik przyznał, że wcale nie były to steki z serem, ale raczej załadowany stek.

„[A] „Hoggie Steak with the Works (aranżacja pokazana na koncie City of Philadelphia na Twitterze) nie jest dla wszystkich” – napisali w e-mailu. „Ale to jest piękno plasterków sera – możesz zrobić własne!”

READ  Kontrakty terminowe Dow: Tesla wyskakuje z byczego Elona Muska; Rajd rynkowy ponownie pokazuje tę zwyżkową cechę

Naciskany, dlaczego publikują zdjęcia steków hoagie w National Cheesesteak Day inne niż zły smak, rzecznik nie odpowiedział natychmiast.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *