NCIS Hawaii Streszczenie: Finał pierwszego sezonu – Kate próbuje wielkiego gestu

NCIS: Hawaje Pierwszy sezon zakończył się w poniedziałek wieczorem drugą częścią nowego zakończenia, a kapitan Melius ponownie współpracował z zespołem agenta specjalnego Tennanta, aby dowiedzieć się, kto sabotował wymianę więźniów. Między Stanami Zjednoczonymi a Europą Wschodnią.

Na zakończenie pierwszej części amerykański dziennikarz, który został przywieziony z powrotem do Stanów Zjednoczonych, zaczął gwałtownie dyszeć i pienić się z ust – a po otwarciu drugiej części zmarł wkrótce po tym, na pokładzie samolotu Straży Wybrzeża, który Jane zabezpieczyła. . Wtedy okazuje się, że ten sam ponury los spotkał rosyjskiego szpiega, który został przekazany w wymianie. Ale kto może otruć zdrowych, niesamodzielnych mężczyzn i kiedy/jak?

Kiedy ME zasugerował, że truciznę podano w dwóch częściach, druga część była przez zbiorniki z tlenem na pokładzie samolotów, które zaprowadziły ich do lekarza z lotniska. Po przejęciu w Manili i przesłuchaniu przez Jane i wyraźnie kolorowego SEALa, wiadomo, że dokument został zwerbowany przez „Silver Moon”, tę samą jednostkę Dark Web, która zaaranżowała morderstwo kaprala Cartwrighta w części pierwszej.

Tymczasem inspekcja wysięgnika IED używanych w SUV-ie części pierwszej pozwoliła Erniemu i zespołowi śledzić dostawę i transport niestabilnego TATP (trójtlenku triacetonu). To zaprowadziło ich do laboratorium, gdzie podczas inspekcji budynku wypełnionego materiałami wybuchowymi Jesse deptał detonator ciśnieniowy. Na szczęście nastąpiło trochę dramatu, gdy pompon po cichu przekierował źródło energii (aby wszystkie zamieniły się w „różową mgiełkę”).

Mimo to los większości Tricypalsine był nieznany i żaden z potencjalnych celów publicznych nie miał sensu. Jane następnie spekulowała, że ​​celem było tajne spotkanie, które miało się odbyć pomiędzy Joe i jego potężnymi rówieśnikami z „Grupy”, aby Czy to prawda utrudniać wszelkich prób utrzymania pokoju. Jane nie jest w stanie dotrzeć do Joe przez loch, ale jej zespół włamuje się na miejsce spotkania na czas, aby ewakuować wszystkich, zanim Babin (sp?), mózg, zdąży wywołać eksplozję. Z wyjątkiem odległego detonatora, który trzymał Babin, zauważył boom boom, to było Głupi – co oznacza, że ​​ktoś inny w pobliżu był bombowcem.

READ  10 artystów, którzy zmienili teksty

Na podstawie informacji, że Whistler był w stanie zmusić piękną rosyjską agentkę FSB (co woli Lucy), Jane udaje się skonfrontować prawdziwego winowajcę – Colina McIntyre’a, jednego z rówieśników Joe w The Group, który zostaje natychmiast aresztowany.

Następnie, z powrotem w biurze Jane, Joe zapytał, jak mogli sprawić, by to, co oboje mieli, było „normalne”, ale jak zauważyła Jane, jej całe życie było na Hawajach, podczas gdy on był z powrotem w stolicy. Jednak prawdopodobieństwo jest „bardzo Świetny pomysł” i zgodzili się „żyć w tych słodkich myślach”, gdy był jeszcze w mieście. Ale najpierw Jane gościła tego wieczoru fuksa, jako rozszerzony zespół (Boom Boom, tata Kaia itp.).

Na przyjęciu Lucy z niepokojem obserwowała drzwi, mając nadzieję, że zobaczy Kate, ale bezskutecznie. Ale gdy tylko zaczęła popadać w stan funky (wypierając tęsknotę za Erniem), Lucy usłyszała zdalny śpiew – jako następna Kate skorzystała z rady Erniego całkowicie Dosłownie wykonano „wielki gest” w postaci wokali. (Adele Dokładnie, „Make You Feel My Love” Boba Dylana.) I rzeczywiście, po chwili zamieszania, słysząc, jak Kate wyraźnie deklaruje swoją miłość, Lucy dała długi pocałunek, podczas gdy imprezowicze krzyczeli i hałaśliwie.

Co myślałeś NCIS: HawajeFinał, a pierwszy sezon jako całość?


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *