New England Patriots nabyło WR DeVante Parker poprzez handel z Miami Dolphins

FOXBORO, MA – W rzadkiej umowie między rywalami z Azji Wschodniej, New England Patriots nabyli szeroki odbiornik od Miami Dolphins Devante Parker Wybór piątej rundy dla piątej rundy ma miejsce w 2022 r. W porównaniu z wyborem trzeciej rundy w 2023 r., źródło powiedziało w sobotę Adamowi Shifterowi z ESPN.

Opętanie delfina Trek Hill A podpisanie kontraktu z wolnym agentem Cedric Wilson Jr. uczyniło Parker konsumentem. Miami będzie miało teraz dwa typy do wyboru w pierwszej rundzie, dwa typy do wyboru w drugiej rundzie i dwa typy do wyboru z trzeciej rundy w NFL Draft 2023.

Tymczasem Parker może być najlepszym wyborem dla drugiego rozgrywającego Patriotów Mac JonesDołączanie do korpusu przyjmującego starszych powracających osób Jacoby MyersA Nelson Agulur A Kendrick Burne.

Patrioci dziedziczą pozostałe dwa lata kontraktu Parkera, który wymaga od niego zarobków podstawowych w wysokości 5,65 miliona dolarów w 2022 roku i 5,7 miliona dolarów w 2023 roku.

Patrioci spodziewają się, że w 2023 roku w wyniku przegranego rzutu rożnego dostaną wyrównawczy wybór w trzeciej rundzie JC Jackson W wolnej agencji.

Odkąd Bill Belichick został głównym trenerem Patriotów w 2000 roku, była to dopiero piąta transakcja, jaką mieszkańcy Nowej Anglii dokonali z delfinami. Najbardziej godne uwagi było to, że w 2007 roku Patriots zdobyli Miami w drugiej i siódmej rundzie w zamian za odbiornik Wes Welker, który ustanowił rekord franczyzy w liczbie przyjęć (672).

Belichick Parker dobrze wie, jak jego drużyny przygotowywały się do stawienia mu czoła od 2015 roku, kiedy to absolwent Louisville wszedł do NFL w pierwszej rundzie dla Dolphins.

„Ma bardzo, bardzo dobry zestaw umiejętności” – powiedział Belichick o Parkerze przed meczem z delfinami w 2020 roku. „Jest świetnym sportowcem, który dobrze pracuje, ma dobre ręce, dobre umiejętności sprintu i dobrą szybkość jak na swój wzrost. przedstawia wiele problemów jak na swój rozmiar.głębokie piłki.Jest to duży cel na końcu dróg w cięciach i skrzyżowaniach.Jest mocny,może złamać wślizgi jako łapacz lub biegnący gracz, więc atakuje wszystkich 3 poziomy obrony i może być absolutnie produktywny [receiver spots]. „

READ  Piwowarzy podpiszą kontrakt z Andrew McCutchenem

6 stóp-3, 219 funtów Parker grał w 10 meczach w zeszłym sezonie (ośmiu startów) i w sumie 40 przyjęć na 515 jardów i dwa przyłożenia.

Podczas swojej kariery w NFL grał w 93 meczach (64 starty), w sumie 338 przyjęć na 4727 jardów i 24 przyłożeniach. Jest szóstym wiodącym odbiornikiem delfinów wszech czasów.

Sezon przełomowy dla Parkera przyszedł w 2019 roku, kiedy zdobył 1202 jardy i dziewięć przyłożeń w 72 chwytach. Jednak jego produkcja była ograniczona przez jego zdrowie w ciągu następnych dwóch sezonów, ponieważ opuścił dziewięć wspólnych meczów i zdobył łącznie 1308 jardów.

Kiedy nowy sztab szkoleniowy Dolphins zebrał salę przyjęć, która specjalizuje się w tworzeniu spacerów i podwórek po polowaniu, Parker — tradycyjnie odbiorca posiadania — stał się jak outsider.

Marcel Louis-Jacques z ESPN przyczynił się do powstania tego raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.